Rozlosování 20. kola:

Jméno Výsledek Jméno
Zdeněk Žižka 2 : 13 Jiří Olejníček
Eva Žižková 8 : 13 Honza Černý
Vladimír Suchý   BYE

Zápasy 20. kola musí být odehrány do 25. 5. 2019 do 24:00 hod!

Průběžné pořadí:

Pořadí Jméno Nick Výhra Prohra Bye Rozdíl skóre PR
1 Suchý Vladimír Fabius 12 6 1 34 6,45
2 Žižka Zdeněk XZET24 11 6 2 32 3,35
3 Žižková Eva elza 11 6 2 16 5,76
4 Černý Honza anezka 11 7 1 29 5,00
5 Olejníček Jiří Morfeus 10 7 2 27 5,91
6 Filipi Martin Pikomuf 9 8 2 19 9,40
7 Šťastna Jan Benjo5 8 8 1 -14 6,08
8 Šesták Martin Desmond12 7 8 1 -2 11,81
9 Vencl Luboš Elnino83 7 8 1 -12 7,26
10 Zaoral Pavel Pazara 6 8 1 -14 6,90
11 Fiala Leoš klokanLF 6 8 1 -29 12,55
12 Žižka Martin Jumbeek 4 8 1 5 7,02
13 Tausche Martin PanTau 4 8 1 -40 16,95
14 Vala Jiří orkadimenza 3 8   -31 6,78
15 Černá Viky Witcher 3 8   -40 15,70

 

Rozlosování 19. kola:

Jméno Výsledek Jméno
Martin Filipi 1 : 13 Vladimír Suchý
Eva Žižková 7 : 13 Zdeněk Žižka
Jiří Olejníček 8 : 13 Honza Černý

Zápasy 19. kola musí být odehrány do 22. 5. 2019 do 24:00 hod!

Průběžné pořadí:

Pořadí Jméno Nick Výhra Prohra Bye Rozdíl skóre PR
1 Žižková Eva elza 11 5 2 22 5,84
2 Suchý Vladimír Fabius 11 6 1 42 6,38
3 Olejníček Jiří Morfeus 10 6 2 32 5,93
4 Žižka Zdeněk XZet24  10 6 2 26 3,36
5 Černý Honza anezka 10 7 1 24 5,06
6 Filipi Martin Pikomuf 9 7 2 31 9,24
7 Šťastna Jan Benjo5 8 8 1 -14 6,08
8 Šesták Martin Desmond12 7 8 1 -2 11,81
9 Vencl Luboš Elnino83 7 8 1 -12 7,26
10 Zaoral Pavel Pazara 6 8 1 -14 6,90
11 Fiala Leoš klokanLF 6 8 1 -29 12,55
12 Žižka Martin Jumbeek 4 8 1 5 7,02
13 Tausche Martin PanTau 4 8 1 -40 16,95
14 Vala Jiří orkadimenza 3 8   -31 6,78
15 Černá Viky Witcher 3 8   -40 15,70

 

Rozlosování 18. kola:

Jméno Výsledek Jméno
Eva Žižková 8 : 13 Vladimír Suchý
Jiří Olejníček 13 : 4 Zdeněk Žižka
Honza Černý 13 : 8 Martin Filipi

Zápasy 18. kola musí být odehrány do 18.5. 2019 do 24:00 hod!

Průběžné pořadí:

Pořadí Jméno Nick Výhra Prohra Bye Rozdíl skóre PR
1 Žižková Eva elza 11 4 2 27 5,95
2 Žižka Zdeněk XZet24 10 5 2 35 3,33
3 Suchý Vladimír Fabius 10 6 1 37 6,46
4 Filipi Martin Pikomuf 9 6 2 36 9,26
5 Olejníček Jiří Morfeus 9 6 2 23 5,84
6 Černý Honza anezka 9 7 1 19 5,01
7 Šťastna Jan Benjo5 8 8 1 -14 6,08
8 Šesták Martin Desmond12 7 8 1 -2 11,81
9 Vencl Luboš Elnino83 7 8 1 -12 7,26
10 Zaoral Pavel Pazara 6 8 1 -14 6,90
11 Fiala Leoš klokanLF 6 8 1 -29 12,55
12 Žižka Martin Jumbeek 4 8 1 5 7,02
13 Tausche Martin PanTau 4 8 1 -40 16,95
14 Vala Jiří orkadimenza 3 8   -31 6,78
15 Černá Viky Witcher 3 8   -40 15,70

 

Rozlosování 17. kola:

Jméno Výsledek Jméno
Eva Žižková 13 : 8 Martin Filipi
Honza Černý 13 : 3 Zdeněk Žižka
Vladimír Suchý 13 : 7 Jan Šťastna
Jiří Olejníček   BYE

Zápasy 17. kola musí být odehrány do 9.5. 2019 do 24:00 hod!

Průběžné pořadí:

Pořadí Jméno Nick Výhra Prohra Bye Rozdíl skóre PR
1 Žižka Zdeněk XZet24 10 4 2 45 3,37
2 Žižková Eva elza 10 4 2 22 5,96
3 Filipi Martin Pikomuf 9 5 2 41 9,46
4 Suchý Vladimír Fabius 9 6 1 31 6,55
5 Olejníček Jiří Morfeus 9 6 1 23 5,84
6 Černý Honza anezka 8 7 1 9 5,00
7 Šťastna Jan Benjo5 8 7 1 -8 6,05
8 Šesták Martin Desmond12 7 8 1 -2 11,81
9 Vencl Luboš Elnino83 7 8 1 -12 7,26
10 Zaoral Pavel Pazara 6 8 1 -14 6,90
11 Fiala Leoš klokanLF 6 8 1 -29 12,55
12 Žižka Martin Jumbeek 4 8 1 5 7,02
13 Tausche Martin PanTau 4 8 1 -40 16,95
14 Vala Jiří orkadimenza 3 8   -31 6,78
15 Černá Viky Witcher 3 8   -40 15,70

 

Rozlosování 16. kola:

Jméno Výsledek Jméno
Eva Žižková 13 : 5 Zdeněk Žižka
Jan Šťastna 13 : 4 Martin Šesták
Honza Černý 13 : 5 Luboš Vencl
Vladimír Suchý 7 : 13 Jiří Olejníček
Martin Filipi   BYE

Zápasy 16. kola musí být odehrány do 29.4. 2019 do 24:00 hod!

Průběžné pořadí:

Pořadí Jméno Nick Výhra Prohra Bye Rozdíl skóre PR
1 Žižka Zdeněk XZet24 10 3 2 53 3,33
2 Filipi Martin Pikomuf 9 5 1 41 9,46
3 Suchý Vladimír Fabius 9 5 1 37 6,57
4 Žižková Eva elza 9 4 2 14 5,81
5 Olejníček Jiří Morfeus 8 6 1 17 5,97
6 Šesták Martin Desmond12 7 7 1 7 11,72
7 Černý Honza anezka 7 7 1 1 4,98
8 Vencl Luboš Elnino83 7 7 1 -4 7,14
9 Šťastna Jan Benjo5 7 7 1 -17 6,14
10 Zaoral Pavel Pazara 6 8 1 -14 6,90
11 Fiala Leoš klokanLF 6 8 1 -29 12,55
12 Žižka Martin Jumbeek 4 8 1 5 7,02
13 Tausche Martin PanTau 4 8 1 -40 16,95
14 Vala Jiří orkadimenza 3 8   -31 6,78
15 Černá Viky Witcher 3 8   -40 15,70