Rozlosování 17. kola:

Jméno Výsledek Jméno
Eva Žižková 13 : 8 Martin Filipi
Honza Černý 13 : 3 Zdeněk Žižka
Vladimír Suchý 13 : 7 Jan Šťastna
Jiří Olejníček   BYE

Zápasy 17. kola musí být odehrány do 9.5. 2019 do 24:00 hod!

Průběžné pořadí:

Pořadí Jméno Nick Výhra Prohra Bye Rozdíl skóre PR
1 Žižka Zdeněk XZet24 10 4 2 45 3,37
2 Žižková Eva elza 10 4 2 22 5,96
3 Filipi Martin Pikomuf 9 5 2 41 9,46
4 Suchý Vladimír Fabius 9 6 1 31 6,55
5 Olejníček Jiří Morfeus 9 6 1 23 5,84
6 Černý Honza anezka 8 7 1 9 5,00
7 Šťastna Jan Benjo5 8 7 1 -8 6,05
8 Šesták Martin Desmond12 7 8 1 -2 11,81
9 Vencl Luboš Elnino83 7 8 1 -12 7,26
10 Zaoral Pavel Pazara 6 8 1 -14 6,90
11 Fiala Leoš klokanLF 6 8 1 -29 12,55
12 Žižka Martin Jumbeek 4 8 1 5 7,02
13 Tausche Martin PanTau 4 8 1 -40 16,95
14 Vala Jiří orkadimenza 3 8   -31 6,78
15 Černá Viky Witcher 3 8   -40 15,70

 

Rozlosování 16. kola:

Jméno Výsledek Jméno
Eva Žižková 13 : 5 Zdeněk Žižka
Jan Šťastna 13 : 4 Martin Šesták
Honza Černý 13 : 5 Luboš Vencl
Vladimír Suchý 7 : 13 Jiří Olejníček
Martin Filipi   BYE

Zápasy 16. kola musí být odehrány do 29.4. 2019 do 24:00 hod!

Průběžné pořadí:

Pořadí Jméno Nick Výhra Prohra Bye Rozdíl skóre PR
1 Žižka Zdeněk XZet24 10 3 2 53 3,33
2 Filipi Martin Pikomuf 9 5 1 41 9,46
3 Suchý Vladimír Fabius 9 5 1 37 6,57
4 Žižková Eva elza 9 4 2 14 5,81
5 Olejníček Jiří Morfeus 8 6 1 17 5,97
6 Šesták Martin Desmond12 7 7 1 7 11,72
7 Černý Honza anezka 7 7 1 1 4,98
8 Vencl Luboš Elnino83 7 7 1 -4 7,14
9 Šťastna Jan Benjo5 7 7 1 -17 6,14
10 Zaoral Pavel Pazara 6 8 1 -14 6,90
11 Fiala Leoš klokanLF 6 8 1 -29 12,55
12 Žižka Martin Jumbeek 4 8 1 5 7,02
13 Tausche Martin PanTau 4 8 1 -40 16,95
14 Vala Jiří orkadimenza 3 8   -31 6,78
15 Černá Viky Witcher 3 8   -40 15,70

 

Rozlosování 15. kola:

Jméno Výsledek Jméno
Vladimír Suchý 13 : 0 Pavel Zaoral
Honza Černý 13 : 9 Zdeněk Žižka
Martin Šesták 11 : 13 Luboš Vencl
Jiří Olejníček 6 : 13 Martin Filipi
Jan Šťastna 13 : 11 Leoš Fiala
Eva Žižková   BYE

Zápasy 15. kola musí být odehrány do 20. 4. 2019 do 24:00 hod!

Průběžné pořadí:

Pořadí Jméno Nick Výhra Prohra Bye Rozdíl skóre PR
1 Žižka Zdeněk XZet24 10 2 2 57 3,14
2 Žižková Eva elza 9 4 1 14 5,81
3 Filipi Martin Pikomuf 8 5 1 34 9,69
4-5 Olejníček Jiří Morfeus 8 5 1 24 6,00
  Suchý Vladimír Fabius 8 5 1 24 6,57
6 Šesták Martin Desmond12 7 6 1 9 11,87
7 Zaoral Pavel Pazara 6 7 1 -1 6,90
8 Černý Honza anezka 6 7 1 -3 5,01
9 Vencl Luboš Elnino83 6 7 1 -6 7,04
10 Šťastna Jan Benjo5 6 7 1 -19 6,16
11 Fiala Leoš klokanLF 6 7 1 -27 12,90
12 Žižka Martin Jumbeek 4 8 1 5 7,02
13 Tausche Martin PanTau 4 8 1 -40 16,95
14 Vala Jiří orkadimenza 3 8   -31 6,78
15 Černá Viky Witcher 3 8   -40 15,70

 

Rozlosování 14. kola:

Jméno Výsledek Jméno
Eva Žižková 12 : 13 Martin Šesták
Martin Filipi  13 : 3 Jan Šťastna
Luboš Vencl 13 : 4 Leoš Fiala
Honza Černý 10 : 13 Vladimír Suchý
Pavel Zaoral 13 : 4 Jiří Olejníček
Zdeněk Žižka   BYE

Zápasy 14. kola musí být odehrány do 12. 4. 2019 do 24:00 hod!

Průběžné pořadí:

Pořadí Jméno Nick Výhra Prohra Bye Rozdíl skóre PR
1 Žižka Zdeněk XZet24 10 2 1 57 3,14
2 Žižková Eva elza 9 3 1 15 5,65
3 Olejníček Jiří Morfeus 8 4 1 33 5,86
4 Filipi Martin Pikomuf 7 5 1 24 9,57
5 Suchý Vladimír Fabius 7 5 1 21 6,33
6 Šesták Martin Desmond12 6 6 1 8 11,75
7 Černý Honza anezka 6 6 1 0 4,94
8 Šťastna Jan Benjo5 6 6 1 -9 6,29
9 Fiala Leoš klokanLF 6 6 1 -18 13,16
10 Zaoral Pavel Pazara 5 7 1 -10 6,95
11 Vencl Luboš Elnino83 5 7 1 -15 6,73
12 Žižka Martin Jumbeek 4 8 1 5 7,02
13 Tausche Martin PanTau 4 8 1 -40 16,95
14 Vala Jiří orkadimenza 3 8   -31 6,78
15 Černá Viky Witcher 3 8   -40 15,70

 

Rozlosování 13. kola:

Jméno Výsledek Jméno
Leoš Fiala 13 : 10 Martin Šesták
Honza Černý 13 : 3 Jan Šťastna
Jiří Olejníček 13 : 1 Zdeněk Žižka
Martin Filipi 13 : 6 Martin Žižka
Eva Žižková 13 : 11 Luboš Vencl
Vladimír Suchý 13 : 4 Martin Tausche
Pavel Zaoral   BYE


Zápasy 13. kola musí být odehrány do 10. 4. 2019 do 24:00 hod!

Průběžné pořadí:

Pořadí Jméno Nick Výhra Prohra Bye Rozdíl skóre PR
1 Žižka Zdeněk XZet24 10 1 1 69 3,06
2 Žižková Eva elza 8 3 1 13 5,41
3 Olejníček Jiří Morfeus 7 4 1 21 5,91
4 Filipi Martin Pikomuf 6 5 1 17 9,57
5 Suchý Vladimír Fabius 6 5 1 12 6,20
6 Šesták Martin Desmond12 6 5 1 11 11,67
7 Šťastna Jan Benjo5 6 5 1 1 6,42
8 Černý Honza anezka 5 6 1 -10 4,91
9 Vencl Luboš Elnino83 5 6 1 -13 6,90
10 Fiala Leoš klokanLF 5 6 1 -21 13,49
11 Zaoral Pavel Pazara 5 7   -10 6,95
12 Žižka Martin Jumbeek 4 7 1 12 7,02
13 Tausche Martin PanTau 4 7 1 -31 16,78
14 Vala Jiří orkadimenza 3 8   -31 6,78
15 Černá Viky Witcher 3 8   -40 15,70