Rozlosování 12. kola:


Zápasy 12. kola musí být odehrány do 15. 3. 2021 do 24:00 hod!

Průběžné pořadí po 11 kolech:

Pořadí Jméno Nick Výhra Prohra Bye Rozdíl skóre PR
1 Štemberka Martin Marstem 8 2 1 43 7,85
2 Žižka Zdeněk XZet24 7 3 1 27 3,59
3 Vidanová Pavla vitana4 6 4 1 16 8,74
4 Žižková Eva elza 6 4 1 4 5,84
5 Žižka Martin Jumbeek 6 4 1 -1 6,55
6 Olejníček Jiří Morfeus 6 5   -2 6,75
7 Šesták Martin Desmond12 5 5 1 25 12,14
8 Černý Honza anezka 5 5 1 2 5,02
9 Suchý Vladimír Fabius 4 6 1 -2 6,51
10 Filipi Martin Pikomuf 4 6 1 -10 9,80
11 Vencl Luboš Elnino83 4 6 1 -14 7,80
12 Vala Jiří orkadimenza 3 8   -37 4,14
13 Tausche Martin PanTau 2 8   -51 15,29

 

Rozlosování 11. kola:


Zápasy 11. kola musí být odehrány do 9. 3. 2021 do 24:00 hod!

Pořadí po 10 kolech:

Pořadí Jméno Nick Výhra Prohra Bye Rozdíl skóre PR
1 Štemberka Martin Marstem 7 2 1 40 7,82
2 Žižka Zdeněk XZet24 6 3 1 24 3,62
3 Vidanová Pavla vitana4 6 3 1 18 8,68
4 Černý Honza anezka 5 4 1 4 5,00
5 Žižková Eva elza 5 4 1 2 5,72
6 Žižka Martin Jumbeek 5 4 1 -3 6,29
7 Olejníček Jiří Morfeus 5 5   -7 6,60
8 Šesták Martin Desmond12 4 5 1 15 12,00
9 Suchý Vladimír Fabius 4 5 1 1 6,19
10 Vencl Luboš Elnino83 4 5 1 -4 7,71
11 Filipi Martin Pikomuf 4 5 1 -7 10,06
12 Vala Jiří orkadimenza 3 7   -32 4,19
13 Tausche Martin PanTau 2 8   -51 15,29

 

Rozlosování 10. kola:


Zápasy 10. kola musí být odehrány do 5. 3. 2021 do 24:00 hod!

Pořadí po 9 kolech:

Pořadí Jméno Nick Výhra Prohra Bye Rozdíl skóre PR
1 Štemberka Martin Marstem 6 2 1 32 7,92
2 Žižka Zdeněk XZet24 6 2 1 27 3,40
3 Vidanová Pavla vitana4 5 3 1 17 8,59
4 Žižková Eva elza 5 3 1 4 5,72
5 Suchý Vladimír Fabius 4 4 1 2 6,12
6 Černý Honza anezka 4 4 1 1 5,15
7 Filipi Martin Pikomuf 4 4 1 1 9,88
8 Žižka Martin Jumbeek 4 4 1 -11 6,22
9 Šesták Martin Desmond12 4 5   15 12,00
10 Olejníček Jiří Morfeus 4 5   -10 6,80
11 Vencl Luboš Elnino83 3 5 1 -6 7,72
12 Vala Jiří orkadimenza 3 6   -29 4,02
13 Tausche Martin PanTau 2 7   -43 15,41

 

Rozlosování 9. kola:


Zápasy 9. kola musí být odehrány do 26. 2. 2021 do 24:00 hod!

Pořadí po 8 kolech:

Pořadí Jméno Nick Výhra Prohra Bye Rozdíl skóre PR
1 Štemberka Martin Marstem 5 2 1 27 8,13
2 Žižka Zdeněk XZet24 5 2 1 22 3,43
3 Vidanová Pavla vitana4 5 2 1 18 8,65
4 Žižková Eva elza 5 2 1 6 6,03
5 Suchý Vladimír Fabius 4 3 1 7 5,83
6 Černý Honza anezka 4 4   1 5,15
7 Filipi Martin Pikomuf 3 4 1 -2 9,97
8 Vencl Luboš Elnino83 3 4 1 -3 8,16
9 Žižka Martin Jumbeek 3 4 1 -12 6,46
10 Šesták Martin Desmond12 3 5   4 11,98
11 Olejníček Jiří Morfeus 3 5   -12 7,18
12 Vala Jiří orkadimenza 3 5   -24 4,07
13 Tausche Martin PanTau 2 6   -32 14,69

 

Rozlosování 8. kola:


Zápasy 8. kola musí být odehrány do 23. 2. 2021 do 24:00 hod!

Pořadí po 7 kolech:

Pořadí Jméno Nick Výhra Prohra Bye Rozdíl skóre PR
1 Štemberka Martin Marstem 5 1 1 29 7,73
2 Žižka Zdeněk XZet24 4 2 1 15 3,38
3 Vidanová Pavla vitana4 4 2 1 14 8,68
4 Suchý Vladimír Fabius 4 2 1 12 6,14
5 Žižková Eva elza 4 2 1 1 6,12
6 Vencl Luboš Elnino83 3 3 1 4 8,85
7 Filipi Martin Pikomuf 3 3 1 1 10,57
8 Černý Honza anezka 3 4   -1 5,24
9 Žižka Martin Jumbeek 3 4   -12 6,46
10 Vala Jiří orkadimenza 3 4   -13 4,24
11 Šesták Martin Desmond12 2 5   -7 12,51
12 Olejníček Jiří Morfeus 2 5   -15 7,78
13 Tausche Martin PanTau 2 5   -28 15,43