Zápasy 14. kola musí být odehrány do 4. 5. 2017 do 24:00 hod!

Rozlosování 14. kola:

Jméno Výsledek Jméno
Jiří Straňák   Martin Štemberka
Jiří Vala   Jan Šťastna
Vladimír Suchý   Luboš Vencl
Zdeněk Žižka 13 : 8 Martin Šesták
Leoš Fiala   Lukáš Jankovský
Martin Žižka 6 : 13 Martin Filipi
Jiří Olejníček   Pavel Zaoral
Honza Černý 13 : 5 Eva Žižková

Průběžné pořadí po 13 kolech:

Celkový přehled najdete na ftbgsystem.com.

Pořadí Jméno Nick Výhra Prohra Bye PR
1 Žižková Eva elza 8 4 1 5,74
2 Vala Jiří orkadimenza 8 5   8,99
3 Žižka Martin Jumbeek 8 5   7,03
4 Olejníček Jiří Morfeus 8 5   7,36
5 Žižka Zdeněk XZet24 8 5   4,55
6 Suchý Vladimír Fabius 8 5   6,47
7 Šťastna Jan Benjo5 8 5   6,03
8 Černý Honza anezka 7 6   5,34
9 Vencl Luboš Elnino83 7 6   8,07
10 Štemberka Martin Marstem 7 6   9,02
11 Fiala Leoš klokanLF 7 6   12,67
12 Filipi Martin Pikomuf 6 7   9,48
13 Straňák Jiří Snorri 6 7   14,15
14 Šesták Martin Desmond12 6 7   14,12
15 Zaoral Pavel Pazara 5 8   7,06
16 Jankovský Lukáš hugo77 4 9   9,89
17 Černá Viky Witcher 3 10   17,93
18 Gongadze Tamaz TOMAZKINGGEO 2 10   11,66

Zápasy 13. kola musí být odehrány do 24. 4. 2017 do 24:00 hod!

Rozlosování 13. kola:

Jméno Výsledek Jméno
Martin Šesták 13 : 7 Martin Filipi
Viktorie Černá 6 : 13 Jiří Vala
Vladimír Suchý 13 : 5 Martin Štemberka
Zdeněk Žižka 11 : 13 Martin Žižka
Lukáš Jankovský 2 : 13 Jan Černý
Jiří Straňák 13 : 0 Jiří Olejníček
Leoš Fiala 0 : 13 Jan Šťastna
Luboš Vencl 13 : 6 Pavel Zaoral
Eva Žižková   BYE

 

Průběžné pořadí po 12 kolech:

Pořadí Jméno Nick Výhra Prohra Bye PR
1 Olejníček Jiří Morfeus 8 4   7,42
2 Žižka Zdeněk XZet24 8 4   4,60
3 Žižková Eva elza 8 4   5,74
4 Žižka Martin Jumbeek 7 5   6,87
5 Vala Jiří orkadimenza 7 5   9,06
6 Suchý Vladimír Fabius 7 5   6,47
7 Šťastna Jan Benjo5 7 5   6,49
8 Štemberka Martin Marstem 7 5   9,15
9 Fiala Leoš klokanLF 7 5   12,62
10 Filipi Martin Pikomuf 6 6   9,62
11 Černý Honza anezka 6 6   5,32
12 Vencl Luboš Elnino83 6 6   8,07
13 Zaoral Pavel Pazara 5 7   7,04
14 Straňák Jiří Snorri 5 7   13,18
15 Šesták Martin Desmond12 5 7   14,20
16 Jankovský Lukáš hugo77 4 8   10,08
17 Černá Viky Witcher 3 9   18,56
18 Gongadze Tamaz TOMAZKINGGEO 2 10   11,66

Celkový přehled najdete na ftbgsystem.com.

Zápasy 12. kola musí být odehrány do 18. 4. 2017 do 24:00 hod!

Rozlosování 12. kola:

Jméno Výsledek Jméno
Jiří Olejníček 13 : 8 Martin Žižka
Leoš Fiala 13 : 8 Martin Štemberka
Pavel Zaoral 10 : 13 Eva Žižková
Jiří Straňák 13 : 2 Jan Šťastna
Jiří Vala 13 : 4 Zdeněk Žižka
Vladimír Suchý 13 : 10 Viktorie Černá
Luboš Vencl 3 : 13 Lukáš Jankovský
Honza Černý 13 : 10 Martin Šesták
Tamaz Gongadze 0 : 13 Martin Filipi

 

Průběžné pořadí po 11 kolech:

Pořadí Jméno Nick Výhra Prohra Bye PR
1 Žižka Zdeněk XZet24 8 3   4,77
2 Žižka Martin Jumbeek 7 4   6,92
3 Olejníček Jiří Morfeus 7 4   7,48
4 Žižková Eva elza 7 4   5,66
5 Šťastna Jan Benjo5 7 4   6,30
6 Štemberka Martin Marstem 7 4   9,15
7 Vala Jiří orkadimenza 6 5   9,29
8 Suchý Vladimír Fabius 6 5   6,57
9 Vencl Luboš Elnino83 6 5   7,95
10 Fiala Leoš klokanLF 6 5   12,62
11 Černý Honza anezka 5 6   5,12
12 Filipi Martin Pikomuf 5 6   9,62
13 Zaoral Pavel Pazara 5 6   7,08
14 Šesták Martin Desmond12 5 6   13,94
15 Straňák Jiří Snorri 4 7   12,04
16 Černá Viky Witcher 3 8   18,92
17 Jankovský Lukáš hugo77 3 8   10,37
18 Gongadze Tamaz TOMAZKINGGEO 2 9   11,66

Celkový přehled najdete na ftbgsystem.com.

Zápasy 11. kola musí být odehrány do 9. 4. 2017 do 24:00 hod!

Rozlosování 11. kola:

Jméno Výsledek Jméno
Viktorie Černá 8 : 13 Jiří Olejníček
Jiří Vala 10 : 13 Martin Žižka
Leoš Fiala 0 : 13 Martin Šesták
Lukáš Jankovský 10 : 13 Martin Štemberka
Vladimír Suchý 13 : 10 Pavel Zaoral
Tamaz Gongadze 0 : 13 Zdeněk Žižka
Jan Šťastna 13 : 6 Honza Černý
Martin Filipi 11 : 13 Eva Žižková
Luboš Vencl 0 : 13 Jiří Straňák

 

Průběžné pořadí po 10 kolech:

Pořadí Jméno Nick Výhra Prohra Bye PR
1 Žižka Zdeněk XZet24 7 3   4,77
2 Žižka Martin Jumbeek 6 4   6,90
3 Olejníček Jiří Morfeus 6 4   7,60
4 Vala Jiří orkadimenza 6 4   9,03
5 Vencl Luboš Elnino83 6 4   8,07
6 Žižková Eva elza 6 4   5,95
7 Šťastna Jan Benjo5 6 4   6,19
8 Štemberka Martin Marstem 6 4   9,07
9 Fiala Leoš klokanLF 6 4   12,62
10 Černý Honza anezka 5 5   5,07
11 Suchý Vladimír Fabius 5 5   6,62
12 Filipi Martin Pikomuf 5 5   9,40
13 Zaoral Pavel Pazara 5 5   7,15
14 Šesták Martin Desmond12 4 6   13,94
15 Černá Viky Witcher 3 7   18,88
16 Straňák Jiří Snorri 3 7   11,80
17 Jankovský Lukáš hugo77 3 7   10,57
18 Gongadze Tamaz TOMAZKINGGEO 2 8   11,66

Celkový přehled najdete na ftbgsystem.com.

Zápasy 10. kola musí být odehrány do 1. 4. 2017 do 24:00 hod!

Rozlosování 10. kola:

Jméno Výsledek Jméno
Tamaz Gongadze  0 : 13 Eva Žižková
Jiří Olejníček 5 : 13 Martin Štemberka
Jiří Vala 13 : 3 Lukáš Jankovský
Viktorie Černá 4 : 13 Martin Šesták
Vladimír Suchý 11 : 13 Jan Šťastna
Leoš Fiala 2 : 13 Martin Žižka
Jiří Straňák 2 : 13 Zdeněk Žižka
Luboš Vencl 13 : 11 Honza Černý
Pavel Zaoral 12 : 13 Martin Filipi

 

Průběžné pořadí po 9 kolech:

Pořadí Jméno Nick Výhra Prohra Bye PR
1 Olejníček Jiří Morfeus 6 3   7,09
2 Žižka Zdeněk XZet24 6 3   4,40
3 Fiala Leoš klokanLF 6 3   12,02
4 Žižka Martin Jumbeek 5 4   7,16
5 Vencl Luboš Elnino83 5 4   7,95
6 Vala Jiří orkadimenza 5 4   8,88
7 Černý Honza anezka 5 4   4,65
8 Suchý Vladimír Fabius 5 4   6,38
9 Šťastna Jan Benjo5 5 4   6,22
10 Žižková Eva elza 5 4   5,95
11 Zaoral Pavel Pazara 5 4   7,01
12 Štemberka Martin Marstem 5 4   9,03
13 Filipi Martin Pikomuf 4 5   9,28
14 Černá Viky Witcher 3 6   18,88
15 Straňák Jiří Snorri 3 6   11,50
16 Jankovský Lukáš hugo77 3 6   10,39
17 Šesták Martin Desmond12 3 6   13,94
18 Gongadze Tamaz TOMAZKINGGEO 2 7   11,66

Celkový přehled najdete na ftbgsystem.com.