15. října 2016 se odehrálo historicky první Mistrovství ČR ve SpeedGammonu. Hrálo se systémem na 5 porážek, turnaje se zúčastnilo 10 hráčů.

Rodinné finále ve svůj prospěch rozhodl zkušenější Zdeněk Žižka, druhé místo jeho bratra Martina je velikým překvapením a jeho obrovským úspěchem.

Třetí místo obsadil Jan Šťastna.

Celkové pořadí:

1.  Žižka Zdeněk 
2.  Žižka Martin 
3.   Šťastna Jan 
4.   Filipi Martin 
5.   Žižková Eva 
6. - 7.   Jankovský Lukáš 
7.   Olejníček Jiří
8.   Zaoral Pavel
9.   Černý Honza
10.   Černá Viky

 

Jednotlivá kola turnaje: ftbgsystem.com

Hráči na prvních 5 místech získali body do tabulky Hráč roku.

 

Zápasy 10. kola musí být odehrány do 1. 4. 2017 do 24:00 hod!

Rozlosování 10. kola:

Jméno Výsledek Jméno
Tamaz Gongadze  0 : 13 Eva Žižková
Jiří Olejníček   Martin Štemberka
Jiří Vala   Lukáš Jankovský
Viktorie Černá   Martin Šesták
Vladimír Suchý   Jan Šťastna
Leoš Fiala   Martin Žižka
Jiří Straňák   Zdeněk Žižka
Luboš Vencl   Honza Černý
Pavel Zaoral   Martin Filipi

 

Průběžné pořadí po 9 kolech:

Pořadí Jméno Nick Výhra Prohra Bye PR
1 Olejníček Jiří Morfeus 6 3   7,09
2 Žižka Zdeněk XZet24 6 3   4,40
3 Fiala Leoš klokanLF 6 3   12,02
4 Žižka Martin Jumbeek 5 4   7,16
5 Vencl Luboš Elnino83 5 4   7,95
6 Vala Jiří orkadimenza 5 4   8,88
7 Černý Honza anezka 5 4   4,65
8 Suchý Vladimír Fabius 5 4   6,38
9 Šťastna Jan Benjo5 5 4   6,22
10 Žižková Eva elza 5 4   5,95
11 Zaoral Pavel Pazara 5 4   7,01
12 Štemberka Martin Marstem 5 4   9,03
13 Filipi Martin Pikomuf 4 5   9,28
14 Černá Viky Witcher 3 6   18,88
15 Straňák Jiří Snorri 3 6   11,50
16 Jankovský Lukáš hugo77 3 6   10,39
17 Šesták Martin Desmond12 3 6   13,94
18 Gongadze Tamaz TOMAZKINGGEO 2 7   11,66

Celkový přehled najdete na ftbgsystem.com.

Zápasy 9. kola musí být odehrány do 23. 3. 2017 do 24:00 hod!

Rozlosování 9. kola:

Jméno Výsledek Jméno
Jiří Vala 13 : 5 Martin Filipi
Pavel Zaoral 13 : 10 Martin Šesták
Luboš Vencl 12 : 13 Martin Štemberka
Vladimír Suchý 13 : 2 Jiří Straňák
Tamaz Gongadze 0 : 13 Jan Šťastna
Jiří Olejníček 8 : 13 Eva Žižková
Lukáš Jankovský 6 : 13 Martin Žižka
Honza Černý 4 : 13 Zdeněk Žižka
Leoš Fiala 13 : 7 Viktorie Černá

 

Průběžné pořadí po 8 kolech:

Pořadí Jméno Nick Výhra Prohra Bye PR
1 Olejníček Jiří Morfeus 6 2   7,21
2 Černý Honza anezka 5 3   4,79
3 Vencl Luboš Elnino83 5 3   7,89
4 Fiala Leoš klokanLF 5 3   11,81
5 Žižka Zdeněk XZet24 5 3   4,69
6 Žižka Martin Jumbeek 4 4   7,29
7 Filipi Martin Pikomuf 4 4   9,63
8 Vala Jiří orkadimenza 4 4   9,01
9 Suchý Vladimír Fabius 4 4   6,54
10 Žižková Eva elza 4 4   5,88
11 Zaoral Pavel Pazara 4 4   6,87
12 Šťastna Jan Benjo5 4 4   6,22
13 Štemberka Martin Marstem 4 4   9,13
14 Černá Viky Witcher 3 5   18,61
15 Straňák Jiří Snorri 3 5   11,19
16 Jankovský Lukáš hugo77 3 5   10,56
17 Šesták Martin Desmond12 3 5   13,59
18 Gongadze Tamaz TOMAZKINGGEO 2 6   11,66

 

Celkový přehled najdete na ftbgsystem.com.

Zápasy 8. kola musí být odehrány do 13. 3. 2017 do 24:00 hod!

Rozlosování 8. kola:

Jméno Výsledek Jméno
Jan Šťastna 13 : 9 Zdeněk Žižka
Luboš Vencl 2 : 13 Martin Filipi
Martin Žižka 8 : 13 Martin Štemberka
Jiří Straňák 12 : 13 Martin Šesták
Vladimír Suchý 13 : 11 Lukáš Jankovský
Tamaz Gongadze 0 : 13 Viktorie Černá
Jiří Vala 13 : 1 Eva Žižková
Leoš Fiala 13 : 0 Pavel Zaoral
Jiří Olejníček 7 : 13 Honza Černý

 

Průběžné pořadí po 7 kolech:

Pořadí Jméno Nick Výhra Prohra Bye PR
1 Olejníček Jiří Morfeus 6 1   7,12
2 Vencl Luboš Elnino83 5 2   7,94
3 Žižka Zdeněk XZet24 5 2   4,72
4 Žižka Martin Jumbeek 4 3   7,45
5 Černý Honza anezka 4 3   4,83
6 Žižková Eva elza 4 3   6,14
7 Zaoral Pavel Pazara 4 3   6,87
8 Fiala Leoš klokanLF 4 3   11,81
9 Filipi Martin Pikomuf 3 4   9,25
10 Suchý Vladimír Fabius 3 4   6,36
11 Vala Jiří orkadimenza 3 4   9,17
12 Šťastna Jan Benjo5 3 4   6,04
13 Štemberka Martin Marstem 3 4   9,27
14 Straňák Jiří Snorri 3 4   11,58
15 Jankovský Lukáš hugo77 3 4   10,74
16 Černá Viky Witcher 2 5   18,61
17 Gongadze Tamaz TOMAZKINGGEO 2 5   11,66
18 Šesták Martin Desmond12 2 5   14,07

 

Celkový přehled najdete na ftbgsystem.com.

Zápasy 7. kola musí být odehrány do 3. 3. 2017 do 24:00 hod!

Rozlosování 7. kola:

Jméno Výsledek Jméno
Leoš Fiala 13 : 8 Martin Filipi
Luboš Vencl 13 : 8 Eva Žižková
Pavel Zaoral 13 : 6 Jan Šťastna
Jiří Vala 13 : 0 Jiří Straňák
Tamaz Gongadze 13 : 8 Lukáš Jankovský
Viktorie Černá 6 : 13 Honza Černý
Jiří Olejníček 13 : 0 Martin Šesták
Zdeněk Žižka 13 : 8 Martin Štemberka
Vladimír Suchý 1 : 13 Martin Žižka

 

Průběžné pořadí po 6 kolech:

Pořadí Jméno Nick Výhra Prohra Bye PR
1 Olejníček Jiří Morfeus 5 1   7,52
2 Vencl Luboš Elnino83 4 2   7,65
3 Žižková Eva elza 4 2   6,12
4 Žižka Zdeněk XZet24 4 2   4,77
5 Žižka Martin Jumbeek 3 3   7,00
6 Černý Honza anezka 3 3   4,87
7 Suchý Vladimír Fabius 3 3   6,16
8 Filipi Martin Pikomuf 3 3   9,08
9 Zaoral Pavel Pazara 3 3   6,71
10 Šťastna Jan Benjo5 3 3   6,32
11 Straňák Jiří Snorri 3 3   12,42
12 Štemberka Martin Marstem 3 3   9,11
13 Fiala Leoš klokanLF 3 3   12,33
14 Jankovský Lukáš hugo77 3 3   10,95
15 Černá Viky Witcher 2 4   19,85
16 Vala Jiří orkadimenza 2 4   9,64
17 Šesták Martin Desmond12 2 4   14,02
18 Gongadze Tamaz TOMAZKINGGEO 1 5   11,33

 

Celkový přehled najdete na ftbgsystem.com.