Zápasy 10. kola musí být odehrány do 14. 3. 2018 do 24:00 hod!

Rozlosování 10. kola:

Jméno Výsledek Jméno
Luboš Vencl 13 : 12 Eva Žižková
Jiří Vala 11 : 13 Martin Filipi
Pavel Zaoral 13 : 8 Zdeněk Žižka
Honza Černý 10 : 13 Jiří Olejníček
Pavla Vidanová 13 : 5 Leoš Fiala
Viky Černá 7 : 13 Jan Šťastna
Martin Žižka 11 : 13 Martin Šesták

Průběžné pořadí po 9 kolech:

Pořadí Jméno Nick Výhra Prohra Bye Rozdíl skóre PR
1 Žižka Zdeněk XZet24 8 1   59 3,30
2 Černý Honza anezka 6 3   29 4,44
3 Šťastna Jan Benjo5 6 3   16 5,51
4 Zaoral Pavel Pazara 6 3   5 6,07
5 Vala Jiří orkadimenza 5 4   32 8,57
6 Vencl Luboš Elnino83 5 4   11 9,13
7 Žižková Eva elza 5 4   6 7,18
8 Černá Viky Witcher 4 5   -1 16,59
9 Olejníček Jiří Morfeus 4 5   -6 7,26
10 Žižka Martin Jumbeek 4 5   -8 7,21
11 Filipi Martin Pikomuf 3 6   -12 11,05
12 Šesták Martin Desmond12 3 6   -27 12,16
13 Vidanová Pavla vitana4 3 6   -30 9,99
14 Fiala Leoš klokanLF 1 8   -74 25,99

 

Zápasy 9. kola musí být odehrány do 8. 3. 2018 do 24:00 hod!

Rozlosování 9. kola:

Jméno Výsledek Jméno
Martin Filipi 2 : 13 Zdeněk Žižka
Pavla Vidanová 13 : 4 Martin Šesták
Eva Žižková 9 : 13 Jan Šťastna
Jiří Vala 12 : 13 Luboš Vencl
Leoš Fiala 9 : 13 Viktorie Černá
Jiří Olejníček 8 : 13 Martin Žižka
Pavel Zaoral 10 : 13 Honza Černý

Průběžné pořadí po 8 kolech:

Pořadí Jméno Nick Výhra Prohra Bye Rozdíl skóre PR
1 Žižka Zdeněk XZet24 7 1   48 3,49
2 Zaoral Pavel Pazara 6 2   8 6,21
3 Vala Jiří orkadimenza 5 3   33 8,76
4 Černý Honza anezka 5 3   26 4,51
5 Šťastna Jan Benjo5 5 3   12 5,59
6 Žižková Eva elza 5 3   10 7,25
7 Vencl Luboš Elnino83 4 4   10 8,88
8 Olejníček Jiří Morfeus 4 4   -1 7,25
9 Filipi Martin Pikomuf 3 5   -1 11,18
10 Černá Viky Witcher 3 5   -5 16,59
11 Žižka Martin Jumbeek 3 5   -13 7,25
12 Šesták Martin Desmond12 3 5   -18 12,34
13 Vidanová Pavla vitana4 2 6   -39 10,38
14 Fiala Leoš klokanLF 1 7   -70 25,99

 

Rozlosování 8. kola:

Jméno Výsledek Jméno
Pavla Vidanová 1 : 13 Honza Černý
Martin Filipi 6 : 13 Pavel Zaoral
Jan Šťastna 13 : 6 Luboš Vencl
Eva Žižková 9 : 13 Leoš Fiala
Martin Šesták 7 : 13 Zdeněk Žižka
Jiří Vala 8 : 13 Jiří Olejníček
Martin Žižka  13 : 12 Viktorie Černá

 Průběžné pořadí:

Pořadí Jméno Nick Výhra Prohra Bye PR
1 Žižka Zdeněk XZet24 6 1   3,37
2 Vala Jiří orkadimenza 5 2   9,09
3 Žižková Eva elza 5 2   7,03
4 Zaoral Pavel Pazara 5 2   6,27
5 Vencl Luboš Elnino83 4 3   8,36
6 Černý Honza anezka 4 3   4,19
7 Šťastna Jan Benjo5 4 3   5,57
8 Filipi Martin Pikomuf 3 4   11,54
9 Černá Viky Witcher 3 4   16,57
10 Olejníček Jiří Morfeus 3 4   7,17
11 Šesták Martin Desmond12 3 4   12,28
12 Žižka Martin Jumbeek 2 5   7,14
13 Vidanová Pavla vitana4 2 5   11,16
14 Fiala Leoš klokanLF 0 7   28,38


Celkový přehled najdete na ftbgsystem.com.

Zápasy 8. kola musí být odehrány do 28. 2. 2018 do 24:00 hod!


 

Rozlosování 7. kola:

Jméno Výsledek Jméno
Martin Šesták 8 : 13 Martin Filipi
Jiří Olejníček 10 : 13 Pavel Zaoral
Leoš Fiala 3 : 13 Jan Šťastna
Martin Žižka 3 : 13 Luboš Vencl
Eva Žižková 13 : 8 Viktorie Černá
Pavla Vidanová 4 : 13 Zdeněk Žižka
Jiří Vala 13 : 10 Honza Černý

 

Průběžné pořadí:

Pořadí Jméno Nick Výhra Prohra Bye PR
1 Žižka Zdeněk XZet24 5 1   3,40
2 Vala Jiří orkadimenza 4 2   9,70
3 Černý Honza anezka 4 2   4,34
4 Žižková Eva elza 4 2   6,91
5 Zaoral Pavel Pazara 4 2   6,34
6 Vencl Luboš Elnino83 3 3   8,49
7 Černá Viky Witcher 3 3   16,36
8 Olejníček Jiří Morfeus 3 3   7,43
9 Šťastna Jan Benjo5 3 3   5,57
10 Šesták Martin Desmond12 3 3   12,47
11 Filipi Martin Pikomuf 2 4   11,19
12 Žižka Martin Jumbeek 2 4   7,18
13 Vidanová Pavla vitana4 2 4   11,64
14 Fiala Leoš klokanLF 0 6   28,38


Celkový přehled najdete na ftbgsystem.com.

Zápasy 7. kola musí být odehrány do 19. 2. 2018 do 24:00 hod!


 

Rozlosování 6. kola:

Jméno Výsledek Jméno
Martin Šesták 11 : 13 Pavel Zaoral
Jiří Olejníček 1 : 13 Viktorie Černá
Martin Filipi 13 : 0 Leoš Fiala
Zdeněk Žižka 13 : 5 Martin Žižka
Eva Žižková 13 : 9 Jiří Vala
Pavla Vidanová 6 : 13 Luboš Vencl
Jan Šťastna 2 : 13 Honza Černý

 

Průběžné pořadí:

Pořadí Jméno Nick Výhra Prohra Bye PR
1 Vala Jiří orkadimenza 4 1   9,54
2 Žižka Zdeněk XZet24 4 1   2,79
3 Olejníček Jiří Morfeus 3 2   6,98
4 Černý Honza anezka 3 2   4,12
5 Šťastna Jan Benjo5 3 2   5,74
6 Žižková Eva elza 3 2   6,35
7 Zaoral Pavel Pazara 3 2   6,05
8 Šesták Martin Desmond12 3 2   12,55
9 Žižka Martin Jumbeek 2 3   6,93
10 Vencl Luboš Elnino83 2 3   8,36
11 Vidanová Pavla vitana4 2 3   11,89
12 Černá Viky Witcher 2 3   13,01
13 Filipi Martin Pikomuf 1 4   10,75
14 Fiala Leoš klokanLF 0 5   14,05


Celkový přehled najdete na ftbgsystem.com.

Zápasy 6. kola musí být odehrány do 14. 2. 2018 do 24:00 hod!