Rozlosování 16. kola:

Jméno Výsledek Jméno
Eva Žižková   Zdeněk Žižka
Jan Šťastna   Martin Šesták
Honza Černý   Luboš Vencl
Vladimír Suchý   Jiří Olejníček
Martin Filipi   BYE

Zápasy 16. kola musí být odehrány do 29.4. 2019 do 24:00 hod!

Průběžné pořadí:

Pořadí Jméno Nick Výhra Prohra Bye Rozdíl skóre PR
1 Žižka Zdeněk XZet24 10 3 2 53 3,33
2 Filipi Martin Pikomuf 9 5 1 41 9,46
3 Suchý Vladimír Fabius 9 5 1 37 6,57
4 Žižková Eva elza 9 4 2 14 5,81
5 Olejníček Jiří Morfeus 8 6 1 17 5,97
6 Šesták Martin Desmond12 7 7 1 7 11,72
7 Černý Honza anezka 7 7 1 1 4,98
8 Vencl Luboš Elnino83 7 7 1 -4 7,14
9 Šťastna Jan Benjo5 7 7 1 -17 6,14
10 Zaoral Pavel Pazara 6 8 1 -14 6,90
11 Fiala Leoš klokanLF 6 8 1 -29 12,55
12 Žižka Martin Jumbeek 4 8 1 5 7,02
13 Tausche Martin PanTau 4 8 1 -40 16,95
14 Vala Jiří orkadimenza 3 8   -31 6,78
15 Černá Viky Witcher 3 8   -40 15,70

 

Rozlosování 15. kola:

Jméno Výsledek Jméno
Vladimír Suchý 13 : 0 Pavel Zaoral
Honza Černý 13 : 9 Zdeněk Žižka
Martin Šesták 11 : 13 Luboš Vencl
Jiří Olejníček 6 : 13 Martin Filipi
Jan Šťastna 13 : 11 Leoš Fiala
Eva Žižková   BYE

Zápasy 15. kola musí být odehrány do 20. 4. 2019 do 24:00 hod!

Průběžné pořadí:

Pořadí Jméno Nick Výhra Prohra Bye Rozdíl skóre PR
1 Žižka Zdeněk XZet24 10 2 2 57 3,14
2 Žižková Eva elza 9 4 1 14 5,81
3 Filipi Martin Pikomuf 8 5 1 34 9,69
4-5 Olejníček Jiří Morfeus 8 5 1 24 6,00
  Suchý Vladimír Fabius 8 5 1 24 6,57
6 Šesták Martin Desmond12 7 6 1 9 11,87
7 Zaoral Pavel Pazara 6 7 1 -1 6,90
8 Černý Honza anezka 6 7 1 -3 5,01
9 Vencl Luboš Elnino83 6 7 1 -6 7,04
10 Šťastna Jan Benjo5 6 7 1 -19 6,16
11 Fiala Leoš klokanLF 6 7 1 -27 12,90
12 Žižka Martin Jumbeek 4 8 1 5 7,02
13 Tausche Martin PanTau 4 8 1 -40 16,95
14 Vala Jiří orkadimenza 3 8   -31 6,78
15 Černá Viky Witcher 3 8   -40 15,70

 

Rozlosování 14. kola:

Jméno Výsledek Jméno
Eva Žižková 12 : 13 Martin Šesták
Martin Filipi  13 : 3 Jan Šťastna
Luboš Vencl 13 : 4 Leoš Fiala
Honza Černý 10 : 13 Vladimír Suchý
Pavel Zaoral 13 : 4 Jiří Olejníček
Zdeněk Žižka   BYE

Zápasy 14. kola musí být odehrány do 12. 4. 2019 do 24:00 hod!

Průběžné pořadí:

Pořadí Jméno Nick Výhra Prohra Bye Rozdíl skóre PR
1 Žižka Zdeněk XZet24 10 2 1 57 3,14
2 Žižková Eva elza 9 3 1 15 5,65
3 Olejníček Jiří Morfeus 8 4 1 33 5,86
4 Filipi Martin Pikomuf 7 5 1 24 9,57
5 Suchý Vladimír Fabius 7 5 1 21 6,33
6 Šesták Martin Desmond12 6 6 1 8 11,75
7 Černý Honza anezka 6 6 1 0 4,94
8 Šťastna Jan Benjo5 6 6 1 -9 6,29
9 Fiala Leoš klokanLF 6 6 1 -18 13,16
10 Zaoral Pavel Pazara 5 7 1 -10 6,95
11 Vencl Luboš Elnino83 5 7 1 -15 6,73
12 Žižka Martin Jumbeek 4 8 1 5 7,02
13 Tausche Martin PanTau 4 8 1 -40 16,95
14 Vala Jiří orkadimenza 3 8   -31 6,78
15 Černá Viky Witcher 3 8   -40 15,70

 

Rozlosování 13. kola:

Jméno Výsledek Jméno
Leoš Fiala 13 : 10 Martin Šesták
Honza Černý 13 : 3 Jan Šťastna
Jiří Olejníček 13 : 1 Zdeněk Žižka
Martin Filipi 13 : 6 Martin Žižka
Eva Žižková 13 : 11 Luboš Vencl
Vladimír Suchý 13 : 4 Martin Tausche
Pavel Zaoral   BYE


Zápasy 13. kola musí být odehrány do 10. 4. 2019 do 24:00 hod!

Průběžné pořadí:

Pořadí Jméno Nick Výhra Prohra Bye Rozdíl skóre PR
1 Žižka Zdeněk XZet24 10 1 1 69 3,06
2 Žižková Eva elza 8 3 1 13 5,41
3 Olejníček Jiří Morfeus 7 4 1 21 5,91
4 Filipi Martin Pikomuf 6 5 1 17 9,57
5 Suchý Vladimír Fabius 6 5 1 12 6,20
6 Šesták Martin Desmond12 6 5 1 11 11,67
7 Šťastna Jan Benjo5 6 5 1 1 6,42
8 Černý Honza anezka 5 6 1 -10 4,91
9 Vencl Luboš Elnino83 5 6 1 -13 6,90
10 Fiala Leoš klokanLF 5 6 1 -21 13,49
11 Zaoral Pavel Pazara 5 7   -10 6,95
12 Žižka Martin Jumbeek 4 7 1 12 7,02
13 Tausche Martin PanTau 4 7 1 -31 16,78
14 Vala Jiří orkadimenza 3 8   -31 6,78
15 Černá Viky Witcher 3 8   -40 15,70

 

Rozlosování 12. kola:

Jméno Výsledek Jméno
Vladimír Suchý 9 : 13 Martin Filipi
Martin Tausche 10 : 13 Leoš Fiala
Martin Šesták 6 : 13 Jan Šťastna
Luboš Vencl 7 : 13 Zdeněk Žižka
Jiří Olejníček 10 : 13 Honza Černý
Pavel Zaoral 13:4 Eva Žižková
Martin Žižka   BYE

Zápasy 12. kola musí být odehrány do 31. 3. 2019 do 24:00 hod!

Průběžné pořadí:

Pořadí Jméno Nick Výhra Prohra Bye Rozdíl skóre PR
1 Žižka Zdeněk XZet24 9 1 1 63 3,05
2 Žižková Eva elza 8 2 1 22 5,18
3 Olejníček Jiří Morfeus 7 3 1 24 5,62
4 Šesták Martin Desmond12 6 4 1 18 11,74
5 Suchý Vladimír Fabius 6 4 1 16 6,09
6 Filipi Martin Pikomuf 5 5 1 13 9,78
7 Šťastna Jan Benjo5 5 5 1 -6 6,51
8 Vencl Luboš Elnino83 5 5 1 -7 6,69
9 Černý Honza anezka 4 6 1 -13 4,82
10 Fiala Leoš klokanLF 4 6 1 -24 13,70
11 Tausche Martin PanTau 4 6 1 -28 16,45
12 Žižka Martin Jumbeek 4 7   12 7,02
13 Zaoral Pavel Pazara 4 7   -19 6,95
14 Vala Jiří orkadimenza 3 8   -31 6,78
15 Černá Viky Witcher 3 8   -40 15,70