Rozlosování 8. kola:

Jméno Výsledek Jméno
Martin Tausche   Martin Šesták
Leoš Fiala   Viktorie Černá
Martin Filipi 5 : 13 Zdeněk Žižka
Jiří Vala   Jan Šťastna
Pavel Zaoral 13 : 6 Luboš Vencl
Vladimír Suchý 12 : 13 Eva Žižková
Martin Žižka   Jiří Olejníček
Honza Černý   BYE


Průběžné pořadí:

Pořadí Jméno Nick Výhra Prohra Bye Rozdíl skóre PR
1 Žižka Zdeněk XZet24 5 1 1 34 2,80
2 Filipi Martin Pikomuf 5 1 1 30 9,72
3 Suchý Vladimír Fabius 5 1 1 20 5,46
4 Žižková Eva elza 5 1 1 19 5,66
5 Olejníček Jiří Morfeus 4 2 1 25 5,27
6 Šesták Martin Desmond12 4 2 1 24 10,47
7 Šťastna Jan Benjo5 3 3 1 2 6,25
8 Vencl Luboš Elnino83 3 4   -7 6,78
9 Černý Honza anezka 3 4   -12 4,44
10 Žižka Martin Jumbeek 2 5   3 7,18
11 Černá Viky Witcher 2 5   -20 14,80
12 Vala Jiří orkadimenza 2 5   -21 7,45
13 Zaoral Pavel Pazara 2 5   -23 6,90
14 Fiala Leoš klokanLF 2 5   -37 14,11
15 Tausche Martin PanTau 2 5   -37 16,18

 
Celkový přehled najdete na ftbgsystem.com.

Zápasy 8. kola musí být odehrány do 1. 3. 2019 do 24:00 hod!

Rozlosování 7. kola:

Jméno Výsledek Jméno
Martin Šesták 12 : 13 Honza Černý
Martin Tausche 13 : 11 Jiří Vala
Martin Žižka 8 : 13 Leoš Fiala
Pavel Zaoral 11 : 13 Zdeněk Žižka
Viktorie Černá  10 : 13 Eva Žižková
Luboš Vencl 13 : 11 Martin Filipi
Jiří Olejníček 13 : 1 Jan Šťastna
Vladimír Suchý   BYE

Průběžné pořadí:

Pořadí Jméno Nick Výhra Prohra Bye Rozdíl skóre PR
1 Filipi Martin Pikomuf 5 0 1 32 9,53
2 Suchý Vladimír Fabius 5 1   20 5,46
3 Žižka Zdeněk XZet24 4 1 1 32 2,76
4 Šesták Martin Desmond12 4 1 1 25 9,75
5 Žižková Eva elza 4 1 1 16 5,08
6 Šťastna Jan Benjo5 3 2 1 14 6,65
7 Olejníček Jiří Morfeus 3 2 1 13 4,91
8 Žižka Martin Jumbeek 2 4   8 7,36
9 Vencl Luboš Elnino83 2 4   -9 6,75
10 Černý Honza anezka 2 4   -13 4,20
11 Černá Viky Witcher 2 4   -17 15,75
12 Vala Jiří orkadimenza 2 2   -19 7,71
13 Zaoral Pavel Pazara 2 4   -21 6,67
14 Tausche Martin PanTau 1 5   -39 16,48
15 Fiala Leoš klokanLF 1 5   -42 14,46

 
Celkový přehled najdete na ftbgsystem.com.

Zápasy 6. kola musí být odehrány do 21. 2. 2019 do 24:00 hod!

Rozlosování 6. kola:

Jméno Výsledek Jméno
Martin Filipi 13 : 12 Honza Černý
Jiří Olejníček 13 : 10 Viktorie Černá
Martin Žižka 10 : 13 Pavel Zaoral
Jiří Vala 7 : 13 Eva Žižková
Martin Tausche 13 : 10 Luboš Vencl
Leoš Fiala 0 : 13 Jan Šťastna
Vladimír Suchý  13 : 4 Martin Šesták
Zdeněk Žižka   BYE

Průběžné pořadí:

Pořadí Jméno Nick Výhra Prohra Bye Rozdíl skóre PR
1 Šesták Martin Desmond12 4 0 1 34 9,73
2 Filipi Martin Pikomuf 4 0 1 31 9,41
3 Žižka Zdeněk XZet24 4 1   32 2,76
4 Suchý Vladimír Fabius 4 1   11 5,46
5 Žižková Eva elza 3 1 1 10 5,51
6 Olejníček Jiří Morfeus 2 2 1 10 4,83
7 Šťastna Jan Benjo5 2 2 1 1 6,95
8 Žižka Martin Jumbeek 2 3   11 7,08
9 Vencl Luboš Elnino83 2 3   -6 6,56
10 Černý Honza anezka 2 3   -12 4,27
11 Vala Jiří orkadimenza 2 3   -13 8,13
12 Černá Viky Witcher 2 3   -14 15,84
13 Zaoral Pavel Pazara 1 4   -24 6,11
14 Fiala Leoš klokanLF 1 4   -23 14,70
15 Tausche Martin PanTau 0 5   -42 16,23

 
Celkový přehled najdete na ftbgsystem.com.

Zápasy 6. kola musí být odehrány do 13. 2. 2019 do 24:00 hod!

Rozlosování 5. kola:

Jméno Výsledek Jméno
Luboš Vencl 6 : 13 Honza Černý
Martin Žižka 13 : 2 Jiří Vala
Pavel Zaoral 1 : 13 Martin Šesták
Martin Tausche 6 : 13 Viktorie Černá
Leoš Fiala 0 : 13 Zdeněk Žižka
Vladimír Suchý 13 : 1 Jan Šťastna
Jiří Olejníček 11 : 13 Martin Filipi
Eva Žižková   BYE

Průběžné pořadí:

Pořadí Jméno Nick Výhra Prohra Bye Rozdíl skóre PR
1 Filipi Martin Pikomuf 3 0 1 29 8,86
2 Šesták Martin Desmond12 3 0 1 22 9,52
3 Žižka Zdeněk XZet24 3 1   19 3,11
4 Žižková Eva elza 3 1   10 5,51
5 Suchý Vladimír Fabius 3 1   -1 5,49
6 Šťastna Jan Benjo5 2 1 1 13 6,78
7 Olejníček Jiří Morfeus 2 1 1 12 4,72
8 Vencl Luboš Elnino83 2 2   1 7,42
9 Vala Jiří orkadimenza 2 2   -2 6,94
10 Žižka Martin Jumbeek 1 3   0 7,39
11 Zaoral Pavel Pazara 1 3   -12 5,92
12 Fiala Leoš klokanLF 1 3   -16 11,55
13 Černý Honza anezka 1 3   -19 4,26
14 Černá Viky Witcher 1 3   -21 16,52
15 Tausche Martin PanTau 0 4   -35 15,46

 
Celkový přehled najdete na ftbgsystem.com.

Zápasy 5. kola musí být odehrány do 5. 2. 2019 do 24:00 hod!

Rozlosování 4. kola:

Jméno Výsledek Jméno
Martin Žižka 13 : 3 Honza Černý
Vladimír Suchý 13 : 10 Leoš Fiala
Martin Tausche 5 : 13 Zdeněk Žižka
Jiří Olejníček 13 : 0 Eva Žižková
Jiří Vala 10 : 13 Martin Filipi
Luboš Vencl 13 : 11 Jan Šťastna
Pavel Zaoral 13 : 4 Viktorie Černá
Martin Šesták   BYE

Průběžné pořadí:

Pořadí Jméno Nick Výhra Prohra Bye Rozdíl skóre PR
1 Žižková Eva elza 3 0   23 4,33
2 Šesták Martin Desmond12 3 0   22 9,52
3 Filipi Martin Pikomuf 2 0 1 26 8,46
4 Šťastna Jan Benjo5 2 0 1 15 6,34
5 Žižka Zdeněk XZet24 2 1   11 3,47
6 Vala Jiří orkadimenza 2 1   1 7,34
7 Suchý Vladimír Fabius 2 1   -4 4,83
8 Olejníček Jiří Morfeus 1 1 1 -1 5,56
9 Vencl Luboš Elnino83 1 2   -1 6,92
10 Černý Honza anezka 1 2   -9 5,04
11 Černá Viky Witcher 1 2   -12 15,77
12 Fiala Leoš klokanLF 1 2   -13 10,80
13 Žižka Martin Jumbeek 0 3   -10 7,79
14 Zaoral Pavel Pazara 0 3   -21 6,33
15 Tausche Martin PanTau 0 3   -27 14,93

 


Celkový přehled najdete na ftbgsystem.com.

Zápasy 4. kola musí být odehrány do 26. 1. 2019 do 24:00 hod!