Rozlosování 15. kola:

Jméno Výsledek Jméno
Vladimír Suchý 13 : 0 Pavel Zaoral
Honza Černý 13 : 9 Zdeněk Žižka
Martin Šesták 11 : 13 Luboš Vencl
Jiří Olejníček 6 : 13 Martin Filipi
Jan Šťastna 13 : 11 Leoš Fiala
Eva Žižková   BYE

Zápasy 15. kola musí být odehrány do 20. 4. 2019 do 24:00 hod!

Průběžné pořadí:

Pořadí Jméno Nick Výhra Prohra Bye Rozdíl skóre PR
1 Žižka Zdeněk XZet24 10 2 2 57 3,14
2 Žižková Eva elza 9 4 1 14 5,81
3 Filipi Martin Pikomuf 8 5 1 34 9,69
4-5 Olejníček Jiří Morfeus 8 5 1 24 6,00
  Suchý Vladimír Fabius 8 5 1 24 6,57
6 Šesták Martin Desmond12 7 6 1 9 11,87
7 Zaoral Pavel Pazara 6 7 1 -1 6,90
8 Černý Honza anezka 6 7 1 -3 5,01
9 Vencl Luboš Elnino83 6 7 1 -6 7,04
10 Šťastna Jan Benjo5 6 7 1 -19 6,16
11 Fiala Leoš klokanLF 6 7 1 -27 12,90
12 Žižka Martin Jumbeek 4 8 1 5 7,02
13 Tausche Martin PanTau 4 8 1 -40 16,95
14 Vala Jiří orkadimenza 3 8   -31 6,78
15 Černá Viky Witcher 3 8   -40 15,70

 

Rozlosování 14. kola:

Jméno Výsledek Jméno
Eva Žižková 12 : 13 Martin Šesták
Martin Filipi  13 : 3 Jan Šťastna
Luboš Vencl 13 : 4 Leoš Fiala
Honza Černý 10 : 13 Vladimír Suchý
Pavel Zaoral 13 : 4 Jiří Olejníček
Zdeněk Žižka   BYE

Zápasy 14. kola musí být odehrány do 12. 4. 2019 do 24:00 hod!

Průběžné pořadí:

Pořadí Jméno Nick Výhra Prohra Bye Rozdíl skóre PR
1 Žižka Zdeněk XZet24 10 2 1 57 3,14
2 Žižková Eva elza 9 3 1 15 5,65
3 Olejníček Jiří Morfeus 8 4 1 33 5,86
4 Filipi Martin Pikomuf 7 5 1 24 9,57
5 Suchý Vladimír Fabius 7 5 1 21 6,33
6 Šesták Martin Desmond12 6 6 1 8 11,75
7 Černý Honza anezka 6 6 1 0 4,94
8 Šťastna Jan Benjo5 6 6 1 -9 6,29
9 Fiala Leoš klokanLF 6 6 1 -18 13,16
10 Zaoral Pavel Pazara 5 7 1 -10 6,95
11 Vencl Luboš Elnino83 5 7 1 -15 6,73
12 Žižka Martin Jumbeek 4 8 1 5 7,02
13 Tausche Martin PanTau 4 8 1 -40 16,95
14 Vala Jiří orkadimenza 3 8   -31 6,78
15 Černá Viky Witcher 3 8   -40 15,70

 

Rozlosování 13. kola:

Jméno Výsledek Jméno
Leoš Fiala 13 : 10 Martin Šesták
Honza Černý 13 : 3 Jan Šťastna
Jiří Olejníček 13 : 1 Zdeněk Žižka
Martin Filipi 13 : 6 Martin Žižka
Eva Žižková 13 : 11 Luboš Vencl
Vladimír Suchý 13 : 4 Martin Tausche
Pavel Zaoral   BYE


Zápasy 13. kola musí být odehrány do 10. 4. 2019 do 24:00 hod!

Průběžné pořadí:

Pořadí Jméno Nick Výhra Prohra Bye Rozdíl skóre PR
1 Žižka Zdeněk XZet24 10 1 1 69 3,06
2 Žižková Eva elza 8 3 1 13 5,41
3 Olejníček Jiří Morfeus 7 4 1 21 5,91
4 Filipi Martin Pikomuf 6 5 1 17 9,57
5 Suchý Vladimír Fabius 6 5 1 12 6,20
6 Šesták Martin Desmond12 6 5 1 11 11,67
7 Šťastna Jan Benjo5 6 5 1 1 6,42
8 Černý Honza anezka 5 6 1 -10 4,91
9 Vencl Luboš Elnino83 5 6 1 -13 6,90
10 Fiala Leoš klokanLF 5 6 1 -21 13,49
11 Zaoral Pavel Pazara 5 7   -10 6,95
12 Žižka Martin Jumbeek 4 7 1 12 7,02
13 Tausche Martin PanTau 4 7 1 -31 16,78
14 Vala Jiří orkadimenza 3 8   -31 6,78
15 Černá Viky Witcher 3 8   -40 15,70

 

Rozlosování 12. kola:

Jméno Výsledek Jméno
Vladimír Suchý 9 : 13 Martin Filipi
Martin Tausche 10 : 13 Leoš Fiala
Martin Šesták 6 : 13 Jan Šťastna
Luboš Vencl 7 : 13 Zdeněk Žižka
Jiří Olejníček 10 : 13 Honza Černý
Pavel Zaoral 13:4 Eva Žižková
Martin Žižka   BYE

Zápasy 12. kola musí být odehrány do 31. 3. 2019 do 24:00 hod!

Průběžné pořadí:

Pořadí Jméno Nick Výhra Prohra Bye Rozdíl skóre PR
1 Žižka Zdeněk XZet24 9 1 1 63 3,05
2 Žižková Eva elza 8 2 1 22 5,18
3 Olejníček Jiří Morfeus 7 3 1 24 5,62
4 Šesták Martin Desmond12 6 4 1 18 11,74
5 Suchý Vladimír Fabius 6 4 1 16 6,09
6 Filipi Martin Pikomuf 5 5 1 13 9,78
7 Šťastna Jan Benjo5 5 5 1 -6 6,51
8 Vencl Luboš Elnino83 5 5 1 -7 6,69
9 Černý Honza anezka 4 6 1 -13 4,82
10 Fiala Leoš klokanLF 4 6 1 -24 13,70
11 Tausche Martin PanTau 4 6 1 -28 16,45
12 Žižka Martin Jumbeek 4 7   12 7,02
13 Zaoral Pavel Pazara 4 7   -19 6,95
14 Vala Jiří orkadimenza 3 8   -31 6,78
15 Černá Viky Witcher 3 8   -40 15,70

 

Rozlosování 11. kola:

Jméno Výsledek Jméno
Martin Žižka 13 : 7 Vladimír Suchý
Eva Žižková 13 : 1 Jan Šťastna
Jiří Vala 10 : 13 Jiří Olejníček
Pavel Zaoral 13 : 6 Martin Filipi
Viktorie Černá 1 : 13 Zdeněk Žižka
Leoš Fiala 8 : 13 Honza Černý
Luboš Vencl 13 : 11 Martin Šesták
Martin Tausche   BYE


Zápasy 11. kola musí být odehrány do 22. 3. 2019 do 24:00 hod!

Průběžné pořadí:

Pořadí Jméno Nick Výhra Prohra Bye Rozdíl skóre PR
1 Žižka Zdeněk XZet24 8 1 1 51 2,94
2 Žižková Eva elza 7 2 1 10 5,15
3 Suchý Vladimír Fabius 6 3 1 22 6,17
4 Olejníček Jiří Morfeus 6 3 1 21 5,28
5 Šesták Martin Desmond12 6 3 1 20 11,46
6 Filipi Martin Pikomuf 5 4 1 20 9,45
7 Šťastna Jan Benjo5 5 4 1 6 6,13
8 Vencl Luboš Elnino83 4 5 1 -9 6,86
9 Fiala Leoš klokanLF 4 5 1 -19 14,07
10 Tausche Martin PanTau 4 6   -28 16,45
11 Černý Honza anezka 3 6 1 -18 4,60
12 Žižka Martin Jumbeek 3 7   6 7,20
13 Zaoral Pavel Pazara 3 7   -26 6,99
14 Vala Jiří orkadimenza 3 7   -28 6,95
15 Černá Viky Witcher 3 7   -28 15,17