Rozlosování 5. kola:

Jméno Výsledek Jméno
Luboš Vencl 6 : 13 Honza Černý
Martin Žižka 13 : 2 Jiří Vala
Pavel Zaoral 1 : 13 Martin Šesták
Martin Tausche 6 : 13 Viktorie Černá
Leoš Fiala 0 : 13 Zdeněk Žižka
Vladimír Suchý 13 : 1 Jan Šťastna
Jiří Olejníček 11 : 13 Martin Filipi
Eva Žižková   BYE

Průběžné pořadí:

Pořadí Jméno Nick Výhra Prohra Bye Rozdíl skóre PR
1 Filipi Martin Pikomuf 3 0 1 29 8,86
2 Šesták Martin Desmond12 3 0 1 22 9,52
3 Žižka Zdeněk XZet24 3 1   19 3,11
4 Žižková Eva elza 3 1   10 5,51
5 Suchý Vladimír Fabius 3 1   -1 5,49
6 Šťastna Jan Benjo5 2 1 1 13 6,78
7 Olejníček Jiří Morfeus 2 1 1 12 4,72
8 Vencl Luboš Elnino83 2 2   1 7,42
9 Vala Jiří orkadimenza 2 2   -2 6,94
10 Žižka Martin Jumbeek 1 3   0 7,39
11 Zaoral Pavel Pazara 1 3   -12 5,92
12 Fiala Leoš klokanLF 1 3   -16 11,55
13 Černý Honza anezka 1 3   -19 4,26
14 Černá Viky Witcher 1 3   -21 16,52
15 Tausche Martin PanTau 0 4   -35 15,46


Zápasy 5. kola musí být odehrány do 5. 2. 2019 do 24:00 hod!

Rozlosování 4. kola:

Jméno Výsledek Jméno
Martin Žižka 13 : 3 Honza Černý
Vladimír Suchý 13 : 10 Leoš Fiala
Martin Tausche 5 : 13 Zdeněk Žižka
Jiří Olejníček 13 : 0 Eva Žižková
Jiří Vala 10 : 13 Martin Filipi
Luboš Vencl 13 : 11 Jan Šťastna
Pavel Zaoral 13 : 4 Viktorie Černá
Martin Šesták   BYE

Průběžné pořadí:

Pořadí Jméno Nick Výhra Prohra Bye Rozdíl skóre PR
1 Žižková Eva elza 3 0   23 4,33
2 Šesták Martin Desmond12 3 0   22 9,52
3 Filipi Martin Pikomuf 2 0 1 26 8,46
4 Šťastna Jan Benjo5 2 0 1 15 6,34
5 Žižka Zdeněk XZet24 2 1   11 3,47
6 Vala Jiří orkadimenza 2 1   1 7,34
7 Suchý Vladimír Fabius 2 1   -4 4,83
8 Olejníček Jiří Morfeus 1 1 1 -1 5,56
9 Vencl Luboš Elnino83 1 2   -1 6,92
10 Černý Honza anezka 1 2   -9 5,04
11 Černá Viky Witcher 1 2   -12 15,77
12 Fiala Leoš klokanLF 1 2   -13 10,80
13 Žižka Martin Jumbeek 0 3   -10 7,79
14 Zaoral Pavel Pazara 0 3   -21 6,33
15 Tausche Martin PanTau 0 3   -27 14,93

 

Zápasy 4. kola musí být odehrány do 26. 1. 2019 do 24:00 hod!

Rozlosování 3. kola:

Jméno Výsledek Jméno
Leoš Fiala 0 : 13 Martin Filipi
Jiří Vala 6 : 13 Luboš Vencl
Vladimír Suchý 13 : 7 Jiří Olejníček
Pavel Zaoral 8 : 13 Honza Černý
Viktorie Černá 1 : 13 Martin Šesták
Martin Žižka 9 : 13 Zdeněk Žižka
Martin Tausche 7 : 13 Eva Žižková
Jan Šťastna   BYE

Průběžné pořadí:

Pořadí Jméno Nick Výhra Prohra Bye Rozdíl skóre PR
1 Žižková Eva elza 2 0   17 4,23
2 Šťastna Jan Benjo5 2 0   15 6,34
3 Šesták Martin Desmond12 2 0   10 10,05
4 Vala Jiří orkadimenza 2 0   8 8,01
5 Žižka Zdeněk XZet24 1 1   7 3,30
6-7 Fiala Leoš klokanLF 1 1   0 12,33
  Černá Viky Witcher 1 1   0 16,93
8 Suchý Vladimír Fabius 1 1   -10 4,79
9 Filipi Martin Pikomuf 1 0 1 13 8,58
10 Olejníček Jiří Morfeus 1 0 1 5 4,61
11 Žižka Martin Jumbeek 0 2   -6 7,23
12 Vencl Luboš Elnino83 0 2   -8 6,29
13 Černý Honza anezka 0 2   -14 4,84
14 Zaoral Pavel Pazara 0 2   -16 7,08
15 Tausche Martin PanTau 0 2   -21 12,06

Zápasy 3. kola musí být odehrány do 22. 1. 2019 do 24:00 hod!

Rozlosování 2. kola:

Jméno Výsledek Jméno
Pavel Zaoral 6 : 13 Jan Šťastna
Martin Tausche 0 : 13 Martin Filipi
Leoš Fiala 4 : 13 Eva Žižková
Martin Žižka 11 : 13 Viktorie Černá
Jiří Vala 13 : 7 Honza Černý
Martin Šesták 13 : 7 Zdeněk Žižka
Vladimír Suchý 13 : 10 Luboš Vencl
Jiří Olejníček   BYE


Zápasy 2. kola musí být odehrány do 16. 1. 2019 do 24:00 hod!

Rozlosování 1. kola:

Jméno Výsledek Jméno
Jiří Vala 13 : 11 Viktorie Černá
Martin Žižka 9 : 13 Martin Šesták
Jiří Olejníček 13 : 8 Luboš Vencl
Vladimír Suchý 0 : 13 Zdeněk Žižka
Martin Tausche 5 : 13 Jan Šťastna
Pavel Zaoral 4 : 13 Leoš Fiala
Eva Žižková 13 : 5 Honza Černý
Martin Filipi   BYE

Zápasy 1. kola musí být odehrány do 10. 1. 2019 do 24:00 hod!