Zápasy 19. kola musí být odehrány do 2. 5. 2018 do 24:00 hod!

Rozlosování 19. kola:

Jméno Výsledek Jméno
Honza Černý 13 : 5 Jan Šťastna
Eva Žižková 13 : 10 Jiří Olejníček
Pavel Zaoral  6 : 13 Martin Žižka
Zdeněk Žižka 6 : 13 Luboš Vencl

Průběžné pořadí po 18 kolech:

Pořadí Jméno Nick Výhra Prohra Bye Rozdíl skóre PR
1 Žižka Zdeněk XZet24 14 3 1 74 3,34
2 Šťastna Jan Benjo5 11 6 1 32 5,73
3 Zaoral Pavel Pazara 11 6 1 13 6,43
4 Žižková Eva elza 10 8   26 6,55
5 Černý Honza anezka 9 8 1 38 4,65
6 Vencl Luboš Elnino83 9 8 1 10 8,60
7 Olejníček Jiří Morfeus 9 8 1 8 6,65
8 Žižka Martin Jumbeek 9 8 1 -8 7,46
9 Vala Jiří orkadimenza 8 10   32 7,99
10 Vidanová Pavla vitana4 7 10   -16 9,01
11 Filipi Martin Pikomuf 7 10   -37 10,53
12 Šesták Martin Desmond12 5 10   -25 12,88
13 Černá Viky Witcher 5 10   -38 15,60
14 Fiala Leoš klokanLF 1 10   -95 23,54

 

Zápasy 18. kola musí být odehrány do 29. 4. 2018 do 24:00 hod!

Rozlosování 18. kola:

Jméno Výsledek Jméno
Honza Černý 6 : 13 Luboš Vencl
Eva Žižková 13 : 5 Martin Žižka
Jan Šťastna 13 : 4 Pavel Zaoral
Zdeněk Žižka 13 : 10 Jiří Vala
     
Jiří Olejníček   BYE

Průběžné pořadí po 17 kolech:

Pořadí Jméno Nick Výhra Prohra Bye Rozdíl skóre PR
1 Žižka Zdeněk XZet24 13 3 1 71 3,32
2 Zaoral Pavel Pazara 11 5 1 22 6,45
3 Šťastna Jan Benjo5 10 6 1 23 5,76
4 Černý Honza anezka 9 7 1 45 4,73
5 Žižková Eva elza 9 8   18 6,66
6 Olejníček Jiří Morfeus 9 8   8 6,65
7 Žižka Martin Jumbeek 9 7 1 0 7,58
8 Vala Jiří orkadimenza 8 9   35 8,13
9 Vencl Luboš Elnino83 8 8 1 3 8,80
10 Vidanová Pavla vitana4 7 10   -16 9,01
11 Filipi Martin Pikomuf 7 10   -37 10,53
12 Šesták Martin Desmond12 5 10   -25 12,88
13 Černá Viky Witcher 5 10   -38 15,60
14 Fiala Leoš klokanLF 1 10   -95 23,54

 

Zápasy 17. kola musí být odehrány do 23. 4. 2018 do 24:00 hod!

Rozlosování 17. kola:

Jméno Výsledek Jméno
Eva Žižková 13 : 8 Jan Šťastna
Jiří Olejníček 13 : 10 Pavla Vidanová
Martin Filipi 2 : 13 Pavel Zaoral
Honza Černý 8 : 13 Zdeněk Žižka
Jiří Vala 13 : 5 Luboš Vencl
     
Martin Žižka   BYE

Průběžné pořadí po 16 kolech:

Pořadí Jméno Nick Výhra Prohra Bye Rozdíl skóre PR
1 Žižka Zdeněk XZet24 12 3 1 66 3,36
2 Šťastna Jan Benjo5 10 5 1 28 5,84
3 Zaoral Pavel Pazara 10 5 1 11 6,35
4 Černý Honza anezka 9 6 1 50 4,69
5 Žižka Martin Jumbeek 9 7   0 7,58
6 Žižková Eva elza 8 8   13 6,65
7 Olejníček Jiří Morfeus 8 8   5 6,69
8 Vencl Luboš Elnino83 8 7 1 11 8,93
9 Vala Jiří orkadimenza 7 9   27 8,11
10 Vidanová Pavla vitana4 7 9   -13 9,09
11 Filipi Martin Pikomuf 7 9   -26 10,53
12 Šesták Martin Desmond12 5 10   -25 12,88
13 Černá Viky Witcher 5 10   -38 15,60
14 Fiala Leoš klokanLF 1 10   -95 23,54

 

Zápasy 16. kola musí být odehrány do 18. 4. 2018 do 24:00 hod!

Rozlosování 16. kola:

Jméno Výsledek Jméno
Eva Žižková 5 : 13 Honza Černý
Jiří Olejníček 13 : 5 Pavel Zaoral
Martin Filipi 13 : 11 Jiří Vala
Martin Žižka 13 : 11 Pavla Vidanová
Jan Šťastna 13 : 4 Zdeněk Žižka
     
Luboš Vencl   BYE

Průběžné pořadí po 15 kolech:

Pořadí Jméno Nick Výhra Prohra Bye Rozdíl skóre PR
1 Žižka Zdeněk XZet24 12 2 1 75 3,43
2 Zaoral Pavel Pazara 10 4 1 19 6,14
3 Šťastna Jan Benjo5 9 5 1 19 5,93
4 Černý Honza anezka 8 6 1 42 4,42
5 Žižková Eva elza 8 7   21 6,65
6 Vencl Luboš Elnino83 8 7   11 8,93
7 Žižka Martin Jumbeek 8 7   -2 7,64
8 Vala Jiří orkadimenza 7 8   29 8,21
9 Olejníček Jiří Morfeus 7 8   -3 6,65
10 Vidanová Pavla vitana4 7 8   -11 9,18
11 Filipi Martin Pikomuf 6 9   -28 10,49
12 Šesták Martin Desmond12 5 10   -25 12,88
13 Černá Viky Witcher 5 10   -38 15,60
14 Fiala Leoš klokanLF 1 10   -95 23,54

 

Zápasy 15. kola musí být odehrány do 14. 4. 2018 do 24:00 hod!

Rozlosování 15. kola:

Jméno Výsledek Jméno
Jiří Vala 12 : 13 Pavel Zaoral
Viky Černá 2 : 13 Martin Žižka
Martin Filipi 1 : 13 Eva Žižková
Zdeněk Žižka 13 : 8 Jiří Olejníček
Luboš Vencl 12 : 13 Jan Šťastna
Martin Šesták 7 : 13 Pavla Vidanová
Honza Černý   BYE

Průběžné pořadí po 14 kolech:

Pořadí Jméno Nick Výhra Prohra Bye Rozdíl skóre PR
1 Žižka Zdeněk XZet24 11 2 1 70 3,51
2 Zaoral Pavel Pazara 9 4 1 18 6,08
3 Černý Honza anezka 8 6   42 4,42
4 Šťastna Jan Benjo5 8 5 1 18 5,94
5 Vencl Luboš Elnino83 8 6   12 9,10
6 Vala Jiří orkadimenza 7 7   30 8,23
7 Žižková Eva elza 7 7   9 6,75
8 Olejníček Jiří Morfeus 7 7   2 6,85
9 Žižka Martin Jumbeek 7 7   -13 7,50
10 Filipi Martin Pikomuf 6 8   -16 10,55
11 Vidanová Pavla vitana4 6 8   -17 9,18
12 Šesták Martin Desmond12 5 9   -19 12,79
13 Černá Viky Witcher 5 9   -27 15,58
14 Fiala Leoš klokanLF 1 10   -95 23,54