Pravidla: zápasy do 13 bodů na Heroes s WBIF hodinami, 1 bod za výhru, 1 bod za lepší PR, 1 zápas za týden

Díky vítězství v turnaji šampiónů USBGF, o kterém jsme Vás informovali už dříve, byl s Martinem uveřejněn rozhovor v prestižním backgammonovém časopise PrimeTime. Rozhovor uveřejňujeme se souhlasem USBGF: Martin Filipi - Winner of 2017 USBGF Tournament of Champions


 

V minulých dnech proběhlo tradiční hlasování Giants of Backgammon.

Titul #1 Backgammon Giant již po čtvrté získal Masayuki (Mochy) Mochizuki z Japonska.

Na fantastickém 18. místě se umístil Zdeněk Žižka.

Gratulujeme!

Celkové pořadí: www.flintbg.com


Obrovská gratulace Martinu Filipi, který zvítězil v online turnaji šampionů USBGF pro rok 2017. Turnaje se účastní všichni vítězové turnajů za předchozí rok, hraje se K.O. systémem.

Martin ve finále porazil top světového hráče Alfréda Mamleta v 21 bodovém zápase.

Martin-Filipi 

 

Obrovská gratulace pro Zdeňka Žižku, který zvítězil v celoroční soutěži World Tour 2016 konanou prostřednictvím mobilní aplikace BackgammonAce.

Program World Tour 2016 byl velmi náročný, neboť kromě denního bodování, bylo nutné se dobře umisťovat i v dílčích turnajích v průběhu roku a těchto turnajů bylo celkem 18.

Zdeňkovi se v těchto dílčích turnajích podařilo 8x zvítězit, třikrát se umístil na 2. místě a čtyřikrát do 10. místa.

Hrálo se o velmi atraktivní cenu - exkluzivní desku od Geoffrey Parker, takže motivace tisíců hráčů z celého světa byla obrovská.

To, že se nakonec Zdeňkovi podařilo zvítězit, zasluhuje uznání nejenom za výbornou hru, ale také za jeho houževnatost a vytrvalost.

 

Další foto ve fotogalerii.