Rozlosování 8. kola:

Jméno Výsledek Jméno
Pavla Vidanová 1 : 13 Honza Černý
Martin Filipi 6 : 13 Pavel Zaoral
Jan Šťastna 13 : 6 Luboš Vencl
Eva Žižková 9 : 13 Leoš Fiala
Martin Šesták 7 : 13 Zdeněk Žižka
Jiří Vala 8 : 13 Jiří Olejníček
Martin Žižka  13 : 12 Viktorie Černá

 Průběžné pořadí:

Pořadí Jméno Nick Výhra Prohra Bye PR
1 Žižka Zdeněk XZet24 6 1   3,37
2 Vala Jiří orkadimenza 5 2   9,09
3 Žižková Eva elza 5 2   7,03
4 Zaoral Pavel Pazara 5 2   6,27
5 Vencl Luboš Elnino83 4 3   8,36
6 Černý Honza anezka 4 3   4,19
7 Šťastna Jan Benjo5 4 3   5,57
8 Filipi Martin Pikomuf 3 4   11,54
9 Černá Viky Witcher 3 4   16,57
10 Olejníček Jiří Morfeus 3 4   7,17
11 Šesták Martin Desmond12 3 4   12,28
12 Žižka Martin Jumbeek 2 5   7,14
13 Vidanová Pavla vitana4 2 5   11,16
14 Fiala Leoš klokanLF 0 7   28,38


Celkový přehled najdete na ftbgsystem.com.

Zápasy 8. kola musí být odehrány do 28. 2. 2018 do 24:00 hod!


 

Rozlosování 7. kola:

Jméno Výsledek Jméno
Martin Šesták 8 : 13 Martin Filipi
Jiří Olejníček 10 : 13 Pavel Zaoral
Leoš Fiala 3 : 13 Jan Šťastna
Martin Žižka 3 : 13 Luboš Vencl
Eva Žižková 13 : 8 Viktorie Černá
Pavla Vidanová 4 : 13 Zdeněk Žižka
Jiří Vala 13 : 10 Honza Černý

 

Průběžné pořadí:

Pořadí Jméno Nick Výhra Prohra Bye PR
1 Žižka Zdeněk XZet24 5 1   3,40
2 Vala Jiří orkadimenza 4 2   9,70
3 Černý Honza anezka 4 2   4,34
4 Žižková Eva elza 4 2   6,91
5 Zaoral Pavel Pazara 4 2   6,34
6 Vencl Luboš Elnino83 3 3   8,49
7 Černá Viky Witcher 3 3   16,36
8 Olejníček Jiří Morfeus 3 3   7,43
9 Šťastna Jan Benjo5 3 3   5,57
10 Šesták Martin Desmond12 3 3   12,47
11 Filipi Martin Pikomuf 2 4   11,19
12 Žižka Martin Jumbeek 2 4   7,18
13 Vidanová Pavla vitana4 2 4   11,64
14 Fiala Leoš klokanLF 0 6   28,38


Celkový přehled najdete na ftbgsystem.com.

Zápasy 7. kola musí být odehrány do 19. 2. 2018 do 24:00 hod!


 

Rozlosování 6. kola:

Jméno Výsledek Jméno
Martin Šesták 11 : 13 Pavel Zaoral
Jiří Olejníček 1 : 13 Viktorie Černá
Martin Filipi 13 : 0 Leoš Fiala
Zdeněk Žižka 13 : 5 Martin Žižka
Eva Žižková 13 : 9 Jiří Vala
Pavla Vidanová 6 : 13 Luboš Vencl
Jan Šťastna 2 : 13 Honza Černý

 

Průběžné pořadí:

Pořadí Jméno Nick Výhra Prohra Bye PR
1 Vala Jiří orkadimenza 4 1   9,54
2 Žižka Zdeněk XZet24 4 1   2,79
3 Olejníček Jiří Morfeus 3 2   6,98
4 Černý Honza anezka 3 2   4,12
5 Šťastna Jan Benjo5 3 2   5,74
6 Žižková Eva elza 3 2   6,35
7 Zaoral Pavel Pazara 3 2   6,05
8 Šesták Martin Desmond12 3 2   12,55
9 Žižka Martin Jumbeek 2 3   6,93
10 Vencl Luboš Elnino83 2 3   8,36
11 Vidanová Pavla vitana4 2 3   11,89
12 Černá Viky Witcher 2 3   13,01
13 Filipi Martin Pikomuf 1 4   10,75
14 Fiala Leoš klokanLF 0 5   14,05


Celkový přehled najdete na ftbgsystem.com.

Zápasy 6. kola musí být odehrány do 14. 2. 2018 do 24:00 hod!


 

Rozlosování 5. kola:

Jméno Výsledek Jméno
Jiří Vala 13 : 0 Leoš Fiala
Martin Šesták 0 : 13 Jan Šťastna
Eva Žižková 9 : 13 Honza Černý
Zdeněk Žižka 13 : 7 Luboš Vencl
Martin Filipi 13 : 11 Jiří Olejníček
Pavel Zaoral 13 : 10 Martin Žižka
Pavla Vidanová 13 : 12 Viktorie Černá

 

Průběžné pořadí:

Pořadí Jméno Nick Výhra Prohra Bye PR
1 Vala Jiří orkadimenza 3 1   9,52
2 Žižka Zdeněk XZet24 3 1   3,06
3 Olejníček Jiří Morfeus 3 1   6,96
4 Žižková Eva elza 3 1   6,29
5 Šesták Martin Desmond12 3 1   13,91
6 Žižka Martin Jumbeek 2 2   7,19
7 Vencl Luboš Elnino83 2 2   8,73
8 Černý Honza anezka 2 2   3,86
9 Šťastna Jan Benjo5 2 2   6,22
10 Zaoral Pavel Pazara 2 2   5,47
11 Černá Viky Witcher 2 2   12,63
12 Vidanová Pavla vitana4 1 3   12,72
13 Filipi Martin Pikomuf 0 4   10,35
14 Fiala Leoš klokanLF 0 4   12,75


Celkový přehled najdete na ftbgsystem.com.

Zápasy 5. kola musí být odehrány do 7. 2. 2018 do 24:00 hod!


 

Rozlosování 4. kola:

Jméno Výsledek Jméno
Martin Žižka 13 : 2 Leoš Fiala
Martin Šesták 13 : 8 Luboš Vencl
Pavel Zaoral 13 : 3 Jan Šťastna
Pavla Vidanová 10 : 13 Jiří Olejníček
Eva Žižková 13 : 11 Martin Filipi
Jiří Vala 13 : 1 Viktorie Černá
Zdeněk Žižka 13 : 5 Honza Černý

Průběžné pořadí:

Pořadí Jméno Nick Výhra Prohra Bye PR
1 Vala Jiří orkadimenza 2 1   8,39
2 Vencl Luboš Elnino83 2 1   8,58
3 Žižka Zdeněk XZet24 2 1   3,15
4 Černý Honza anezka 2 1   3,15
5 Olejníček Jiří Morfeus 2 1   6,71
6 Žižková Eva elza 2 1   6,57
7 Šťastna Jan Benjo5 2 1   6,86
8 Šesták Martin Desmond12 2 1   14,55
9 Černá Viky Witcher 2 1   13,47
10 Žižka Martin Jumbeek 1 2   7,87
11 Vidanová Pavla vitana4 1 2   12,47
12 Zaoral Pavel Pazara 1 2   6,04
13 Filipi Martin Pikomuf 0 3   10,38
14 Fiala Leoš klokanLF 0 3   15,08


Celkový přehled najdete na ftbgsystem.com.

Zápasy 4. kola musí být odehrány do 1. 2. 2018 do 24:00 hod!