Rozlosování 23. kola:

Jméno Výsledek Jméno
Jiří Olejníček 9 : 13 Martin Žižka
Jan Šťastna 13 : 11 Eva Žižková
Vladimír Suchý 13 : 11 Zdeněk Žižka


Průběžné pořadí po 22 kolech:

Pořadí Jméno Nick Výhra Prohra Bye PR
1 Žižka Zdeněk XZet24 15 6 1 3,98
2 Žižková Eva elza 14 7 1 5,72
3 Suchý Vladimír Fabius 14 7 1 7,32
4 Olejníček Jiří Morfeus 13 8 1 6,90
5 Žižka Martin Jumbeek 13 9   7,02
6 Šťastna Jan Benjo5 12 9 1 5,69
7 Černý Honza anezka 11 10   5,46
8 Vencl Luboš Elnino83 11 10   7,90
9 Vala Jiří orkadimenza 9 10   8,95
10 Filipi Martin Pikomuf 8 10   9,00
11 Straňák Jiří Snorri 8 10   17,14
12 Štemberka Martin Marstem 8 10   9,73
13 Fiala Leoš klokanLF 8 10   14,49
14 Šesták Martin Desmond12 6 10   13,82
15 Zaoral Pavel Pazara 6 10   7,44
16 Jankovský Lukáš hugo77 5 10   9,67
17 Černá Viky Witcher 3 10   17,93
18 Gongadze Tamaz TOMAZKINGGEO 2 10   11,66

Celkový přehled najdete na ftbgsystem.com.

Zápasy musí být odehrány do 6. července 2017.

Rozlosování 22. kola:

Jméno Výsledek Jméno
Jiří Olejníček 13 : 11 Jan Šťastna
Vladimír Suchý  7 : 13 Martin Žižka
Zdeněk Žižka 13 : 10 Eva Žižková


Průběžné pořadí po 21 kolech:

Pořadí Jméno Nick Výhra Prohra Bye PR
1 Žižková Eva elza 14 6 1 5,69
2 Suchý Vladimír Fabius 14 6 1 7,18
3 Žižka Zdeněk XZet24 14 6 1 4,06
4 Olejníček Jiří Morfeus 12 8 1 7,01
5 Šťastna Jan Benjo5 12 8 1 5,72
6 Žižka Martin Jumbeek 12 9   7,02
7 Černý Honza anezka 11 10   5,46
8 Vencl Luboš Elnino83 11 10   7,90
9 Vala Jiří orkadimenza 9 10   8,95
10 Filipi Martin Pikomuf 8 10   9,00
11 Straňák Jiří Snorri 8 10   17,14
12 Štemberka Martin Marstem 8 10   9,73
13 Fiala Leoš klokanLF 8 10   14,49
14 Šesták Martin Desmond12 6 10   13,82
15 Zaoral Pavel Pazara 6 10   7,44
16 Jankovský Lukáš hugo77 5 10   9,67
17 Černá Viky Witcher 3 10   17,93
18 Gongadze Tamaz TOMAZKINGGEO 2 10   11,66

Celkový přehled najdete na ftbgsystem.com.

Zápasy 21. kola musí být odehrány do 28. 6. 2017 do 24:00 hod!

Rozlosování 21. kola:

Jméno Výsledek Jméno
Zdeněk Žižka 13 : 8 Martin Žižka
Vladimír Suchý 13 : 9 Honza Černý
Luboš Vencl 2 : 13 Eva Žižková
Jiří Olejníček 13 : 4 Jan Šťastna


Průběžné pořadí po 20 kolech:

Pořadí Jméno Nick Výhra Prohra Bye PR
1 Suchý Vladimír Fabius 13 6 1 6,87
2 Žižka Zdeněk XZet24 13 6 1 4,11
3 Žižková Eva elza 13 6 1 5,59
4 Šťastna Jan Benjo5 12 7 1 5,86
5 Žižka Martin Jumbeek 12 8   6,81
6 Olejníček Jiří Morfeus 11 8 1 7,17
7 Černý Honza anezka 11 9   5,36
8 Vencl Luboš Elnino83 11 9   7,89
9 Vala Jiří orkadimenza 9 10   8,95
10 Filipi Martin Pikomuf 8 10   9,00
11 Straňák Jiří Snorri 8 10   17,14
12 Štemberka Martin Marstem 8 10   9,73
13 Fiala Leoš klokanLF 8 10   14,49
14 Šesták Martin Desmond12 6 10   13,82
15 Zaoral Pavel Pazara 6 10   7,44
16 Jankovský Lukáš hugo77 5 10   9,67
17 Černá Viky Witcher 3 10   17,93
18 Gongadze Tamaz TOMAZKINGGEO 2 10   11,66

Celkový přehled najdete na ftbgsystem.com.

Zápasy 20. kola musí být odehrány do 21. 6. 2017 do 24:00 hod!

Rozlosování 20. kola:

Jméno Výsledek Jméno
Jiří Olejníček 13 : 6 Martin Žižka
Honza Černý 6 : 13 Eva Žižková
Luboš Vencl 11 : 13 Zdeněk Žižka
Vladimír Suchý 13 : 11 Jan Šťastna


Průběžné pořadí po 19 kolech:

Pořadí Jméno Nick Výhra Prohra Bye PR
1 Šťastna Jan Benjo5 12 6 1 5,88
2 Suchý Vladimír Fabius 12 6 1 6,80
3 Žižka Zdeněk XZet24 12 6 1 4,13
4 Žižková Eva elza 12 6 1 5,41
5 Žižka Martin Jumbeek 12 7   6,84
6 Černý Honza anezka 11 8   5,50
7 Vencl Luboš Elnino83 11 8   7,83
8 Olejníček Jiří Morfeus 10 8 1 7,11
9 Vala Jiří orkadimenza 9 10   8,95
10 Filipi Martin Pikomuf 8 10   9,00
11 Straňák Jiří Snorri 8 10   17,14
12 Štemberka Martin Marstem 8 10   9,73
13 Fiala Leoš klokanLF 8 10   14,49
14 Šesták Martin Desmond12 6 10   13,82
15 Zaoral Pavel Pazara 6 10   7,44
16 Jankovský Lukáš hugo77 5 10   9,67
17 Černá Viky Witcher 3 10   17,93
18 Gongadze Tamaz TOMAZKINGGEO 2 10   11,66

Celkový přehled najdete na ftbgsystem.com.

Zápasy 19. kola musí být odehrány do 16. 6. 2017 do 24:00 hod!

Rozlosování 19. kola:

Jméno Výsledek Jméno
Vladimír Suchý 13 : 8 Jiří Olejníček
Jiří Vala 7 : 13 Zdeněk Žižka
Honza Černý 7 : 13 Martin Žižka
Luboš Vencl 6 : 13 Eva Žižková
Jan Šťastna   BYE


Průběžné pořadí po 18 kolech:

Pořadí Jméno Nick Výhra Prohra Bye PR
1 Šťastna Jan Benjo5 12 6   5,88
2 Suchý Vladimír Fabius 11 6 1 6,91
3 Žižka Zdeněk XZet24 11 6 1 4,18
4 Žižková Eva elza 11 6 1 5,40
5 Černý Honza anezka 11 7   5,44
6 Žižka Martin Jumbeek 11 7   6,88
7 Vencl Luboš Elnino83 11 7   8,03
8 Olejníček Jiří Morfeus 10 7 1 7,15
9 Vala Jiří orkadimenza 9 9   9,13
10 Filipi Martin Pikomuf 8 10   9,00
11 Straňák Jiří Snorri 8 10   17,14
12 Štemberka Martin Marstem 8 10   9,73
13 Fiala Leoš klokanLF 8 10   14,49
14 Šesták Martin Desmond12 6 10   13,82
15 Zaoral Pavel Pazara 6 10   7,44
16 Jankovský Lukáš hugo77 5 10   9,67
17 Černá Viky Witcher 3 10   17,93
18 Gongadze Tamaz TOMAZKINGGEO 2 10   11,66

Celkový přehled najdete na ftbgsystem.com.