Rozlosování 7. kola:

Jméno Výsledek Jméno
Martin Žižka   Leoš Fiala
Jiří Olejníček   Luboš Vencl
Martin Filipi   Martin Šesták
Eva Žižková 1 : 13 Jiří Vala
Martin Štemberka 5 : 13 Vladimír Suchý
Zdeněk Žižka 12 : 13 Martin Tausche
Honza Černý   BYE

Zápasy 7. kola musí být odehrány do 23. 2. 2020 do 24:00 hod!

Průběžné pořadí: 

Pořadí Jméno Nick Výhra Prohra Bye Rozdíl skóre PR
1 Žižková Eva elza 4 1 1 21 6,36
2 Štemberka Martin Marstem 4 1 1 14 7,56
3 Černý Honza anezka 4 2   15 5,35
4 Žižka Zdeněk XZet24 3 2 1 16 4,05
5 Filipi Martin Pikomuf 3 2   4 11,42
6 Šesták Martin Desmond12 3 2 1 -9 12,97
7 Suchý Vladimír Fabius 3 3   5 6,84
8 Žižka Martin Jumbeek 3 3   2 7,77
9 Vala Jiří orkadimenza 2 3 1 11 6,24
10 Vencl Luboš Elnino83 2 4   -5 8,07
11 Fiala Leoš klokanLF 2 4   -18 12,56
12 Olejníček Jiří Morfeus 2 4   -24 6,12
13 Tausche Martin PanTau 1 5   -32 15,04

ftbgsystem.com

Rozlosování 6. kola:

Jméno Výsledek Jméno
Martin Tausche 2 : 13 Jiří Vala
Luboš Vencl 6 : 13 Eva Žižková
Zdeněk Žižka 13 : 5 Jiří Olejníček
Leoš Fiala 0 : 13 Vladimír Suchý
Honza Černý 13 : 8 Martin Štemberka
Martin Žižka 13 : 5 Martin Šesták
Martin Filipi   BYE

Zápasy 6. kola musí být odehrány do 17. 2. 2020 do 24:00 hod!

Průběžné pořadí: 

Pořadí Jméno Nick Výhra Prohra Bye Rozdíl skóre PR
1 Štemberka Martin Marstem 4 0 1 19 7,46
2 Žižková Eva elza 3 1 1 14 5,85
3 Šesták Martin Desmond12 3 1 1 -1 11,90
4 Černý Honza anezka 3 2   10 5,53
5 Filipi Martin Pikomuf 3 2   4 11,42
6 Žižka Zdeněk XZet24 2 2 1 8 4,28
7 Vencl Luboš Elnino83 2 3   2 8,37
8 Fiala Leoš klokanLF 2 3   -5 12,66
9 Žižka Martin Jumbeek 2 3   -6 7,77
10 Suchý Vladimír Fabius 2 3   -8 7,09
11 Olejníček Jiří Morfeus 2 3   -16 5,41
12 Vala Jiří orkadimenza 1 3 1 0 6,78
13 Tausche Martin PanTau 1 4   -21 15,77

ftbgsystem.com

Rozlosování 5. kola:

Jméno Výsledek Jméno
Jiří Vala 11 : 13 Luboš Vencl
Martin Tausche 4 : 13 Martin Žižka
Martin Filipi 13 : 12 Honza Černý
Vladimír Suchý 2 : 13 Zdeněk Žižka
Leoš Fiala 11 : 13 Martin Štemberka
Jiří Olejníček 13 : 12 Eva Žižková
Martin Šesták   BYE

Zápasy 5. kola musí být odehrány do 12. 2. 2020 do 24:00 hod!

Průběžné pořadí: 

Pořadí Jméno Nick Výhra Prohra Bye Rozdíl skóre PR
1 Štemberka Martin Marstem 3 0 1 17 6,68
2 Žižková Eva elza 3 0 1 15 6,15
3 Černý Honza anezka 3 1   11 5,42
4 Šesták Martin Desmond12 3 1   -1 11,90
5 Filipi Martin Pikomuf 2 2   3 10,11
6 Suchý Vladimír Fabius 2 2   3 6,94
7 Fiala Leoš klokanLF 2 2   -3 12,89
8 Vala Jiří orkadimenza 1 2 1 2 7,34
9 Žižka Zdeněk XZet24 1 2 1 -3 4,00
10 Vencl Luboš Elnino83 1 3   0 8,31
11 Tausche Martin PanTau 1 3   -12 16,05
12 Žižka Martin Jumbeek 1 3   -15 8,50
13 Olejníček Jiří Morfeus 1 3   -17 5,45

ftbgsystem.com

Rozlosování 4. kola:

Jméno Výsledek Jméno
Vladimír Suchý 11 : 13 Martin Šesták
Martin Filipi 9 : 13 Leoš Fiala
Jiří Olejníček 13 : 8 Jiří Vala
Zdeněk Žižka 13 : 3 Martin Žižka
Luboš Vencl 11 : 13 Honza Černý
Martin Tausche 10 : 13 Eva Žižková
Martin Štemberka   BYE

Zápasy 4. kola musí být odehrány do 3. 2. 2020 do 24:00 hod!

Průběžné pořadí: 

Pořadí Jméno Nick Výhra Prohra Bye Rozdíl skóre PR
1 Štemberka Martin Marstem 3 0   17 6,68
2 Žižková Eva elza 2 0 1 12 6,45
3 Černý Honza anezka 2 1   9 5,52
4 Filipi Martin Pikomuf 2 1   7 9,18
5 Suchý Vladimír Fabius 2 1   5 7,59
6 Šesták Martin Desmond12 2 1   -3 11,34
7 Vala Jiří orkadimenza 1 1 1 7 7,48
8 Vencl Luboš Elnino83 1 2   2 6,62
9 Žižka Martin Jumbeek 1 2   -5 9,22
10 Fiala Leoš klokanLF 1 2   -7 12,26
11 Tausche Martin PanTau 1 2   -9 17,00
12 Žižka Zdeněk XZet24 0 2 1 -13 3,93
13 Olejníček Jiří Morfeus 0 3   -22  5,47

ftbgsystem.com

Rozlosování 3. kola:

Jméno Výsledek Jméno
Vladimír Suchý 13 : 8 Honza Černý
Martin Šesták 13 : 9 Jiří Olejníček
Martin Filipi 13 : 2 Martin Žižka
Martin Štemberka  13 : 7 Martin Tausche
Luboš Vencl 13 : 4 Zdeněk Žižka
Leoš Fiala  13 : 11 Jiří Vala
Eva Žižková   BYE

Zápasy 3. kola musí být odehrány do 25. 1. 2020 do 24:00 hod!

Průběžné pořadí: 

Pořadí Jméno Nick Výhra Prohra Bye Rozdíl skóre PR
1 Honza Černý anezka 2 0 0 14 5,62
2 Eva Žižková elza 2 0 1 12 6,45
3 Martin Štemberka Marstem 2 0 0 11 6,41
4 Jiří Vala orkadimenza 1 0 1 9 7,99
5 Martin Žižka Jumbeek 1 1 0 6 10,95
6 Vladimír Suchý Fabius 1 1 0 0 7,74
7 Martin Tausche Pan Tau 1 1 0 -3 14,40
8 Martin Filipi Pikomuf 1 1 0 -4 9,95
9 Martin Šesták Desmond 1 1 0 -7 10,47
10 Zdeněk Žižka XZet24 0 1 1 -4 5,45
11 Luboš Vencl Elnino83 0 2 0 -7 8,92
12 Leoš Fiala klokanlf 0 2 0 -9 14,58
13 Jiří Olejníček Morfeus 0 2 0 -18 4,54

ftbgsystem.com