Rozlosování 10. kola:

Jméno Výsledek Jméno
Viktorie Černá 8 : 13 Jan Šťastna
Martin Šesták 13 : 12 Martin Filipi
Jiří Vala 8 : 13 Zdeněk Žižka
Pavel Zaoral 4 : 13 Martin Tausche
Martin Žižka 13 : 2 Eva Žižková
Jiří Olejníček 0 : 13 Leoš Fiala
Vladimír Suchý 13 : 8 Honza Černý
Luboš Vencl   BYE

Zápasy 10. kola musí být odehrány do 18. 3. 2019 do 24:00 hod!

Průběžné pořadí:

Pořadí Jméno Nick Výhra Prohra Bye Rozdíl skóre PR
1 Žižka Zdeněk XZet24 7 1 1 46 3,09
2 Žižková Eva elza 7 1 1 21 5,19
3 Olejníček Jiří Morfeus 6 2 1 34 5,28
4 Filipi Martin Pikomuf 5 3 1 21 9,70
5 Šesták Martin Desmond12 5 3 1 19 10,82
6 Suchý Vladimír Fabius 5 3 1 17 6,01
7 Šťastna Jan Benjo5 4 4 1 1 6,01
8 Vencl Luboš Elnino83 4 5   -9 6,86
9 Černý Honza anezka 3 5 1 -13 4,34
10 Fiala Leoš klokanLF 3 5 1 -32 14,07
11 Zaoral Pavel Pazara 3 6   -17 6,81
12 Vala Jiří orkadimenza 3 6   -23 7,05
13 Černá Viky Witcher 3 6   -23 14,44
14 Tausche Martin PanTau 3 6   -37 15,72
15 Žižka Martin Jumbeek 2 7   -5 7,30

 

Rozlosování 9. kola:

Jméno Výsledek Jméno
Martin Žižka 8 : 13 Luboš Vencl
Martin Tausche 13 : 12 Honza Černý
Pavel Zaoral 12 : 13 Jiří Vala
Vladimír Suchý 11 : 13 Viktorie Černá
Jiří Olejníček 13 : 7 Martin Šesták
Martin Filipi 12 : 13 Eva Žižková
Zdeněk Žižka 13 : 9 Jan Šťastna
Leoš Fiala   BYE


Zápasy 9. kola musí být odehrány do 11. 3. 2019 do 24:00 hod!


Průběžné pořadí:

Pořadí Jméno Nick Výhra Prohra Bye Rozdíl skóre PR
1 Žižka Zdeněk XZet24 6 1 1 42 3,04
2 Žižková Eva elza 6 1 1 20 5,20
3 Olejníček Jiří Morfeus 5 2 1 28 5,21
4 Šesták Martin Desmond12 5 2 1 25 10,48
5 Filipi Martin Pikomuf 5 2 1 22 9,90
6 Suchý Vladimír Fabius 5 2 1 19 5,40
7 Šťastna Jan Benjo5 4 3 1 5 5,89
8 Černý Honza anezka 3 4 1 -12 4,44
9 Vencl Luboš Elnino83 3 5   -14 7,01
10 Zaoral Pavel Pazara 3 5   -16 6,91
11 Fiala Leoš klokanLF 3 5   -32 14,07
12 Žižka Martin Jumbeek 2 6   0 7,15
13 Vala Jiří orkadimenza 2 6   -24 7,29
14 Černá Viky Witcher 2 6   -25 14,67
15 Tausche Martin PanTau 2 6   -38 16,14

 

Rozlosování 8. kola:

Jméno Výsledek Jméno
Martin Tausche 12 : 13 Martin Šesták
Leoš Fiala 13 : 8 Viktorie Černá
Martin Filipi 5 : 13 Zdeněk Žižka
Jiří Vala 10 : 13 Jan Šťastna
Pavel Zaoral 13 : 6 Luboš Vencl
Vladimír Suchý 12 : 13 Eva Žižková
Martin Žižka 10 : 13 Jiří Olejníček
Honza Černý   BYE


Průběžné pořadí:

Pořadí Jméno Nick Výhra Prohra Bye Rozdíl skóre PR
1 Žižka Zdeněk XZet24 5 1 1 34 2,80
2 Filipi Martin Pikomuf 5 1 1 30 9,72
3 Suchý Vladimír Fabius 5 1 1 20 5,46
4 Žižková Eva elza 5 1 1 19 5,66
5 Olejníček Jiří Morfeus 4 2 1 25 5,27
6 Šesták Martin Desmond12 4 2 1 24 10,47
7 Šťastna Jan Benjo5 3 3 1 2 6,25
8 Vencl Luboš Elnino83 3 4   -7 6,78
9 Černý Honza anezka 3 4   -12 4,44
10 Žižka Martin Jumbeek 2 5   3 7,18
11 Černá Viky Witcher 2 5   -20 14,80
12 Vala Jiří orkadimenza 2 5   -21 7,45
13 Zaoral Pavel Pazara 2 5   -23 6,90
14 Fiala Leoš klokanLF 2 5   -37 14,11
15 Tausche Martin PanTau 2 5   -37 16,18


Zápasy 8. kola musí být odehrány do 1. 3. 2019 do 24:00 hod!

Rozlosování 7. kola:

Jméno Výsledek Jméno
Martin Šesták 12 : 13 Honza Černý
Martin Tausche 13 : 11 Jiří Vala
Martin Žižka 8 : 13 Leoš Fiala
Pavel Zaoral 11 : 13 Zdeněk Žižka
Viktorie Černá  10 : 13 Eva Žižková
Luboš Vencl 13 : 11 Martin Filipi
Jiří Olejníček 13 : 1 Jan Šťastna
Vladimír Suchý   BYE

Průběžné pořadí:

Pořadí Jméno Nick Výhra Prohra Bye Rozdíl skóre PR
1 Filipi Martin Pikomuf 5 0 1 32 9,53
2 Suchý Vladimír Fabius 5 1   20 5,46
3 Žižka Zdeněk XZet24 4 1 1 32 2,76
4 Šesták Martin Desmond12 4 1 1 25 9,75
5 Žižková Eva elza 4 1 1 16 5,08
6 Šťastna Jan Benjo5 3 2 1 14 6,65
7 Olejníček Jiří Morfeus 3 2 1 13 4,91
8 Žižka Martin Jumbeek 2 4   8 7,36
9 Vencl Luboš Elnino83 2 4   -9 6,75
10 Černý Honza anezka 2 4   -13 4,20
11 Černá Viky Witcher 2 4   -17 15,75
12 Vala Jiří orkadimenza 2 2   -19 7,71
13 Zaoral Pavel Pazara 2 4   -21 6,67
14 Tausche Martin PanTau 1 5   -39 16,48
15 Fiala Leoš klokanLF 1 5   -42 14,46


Zápasy 7. kola musí být odehrány do 21. 2. 2019 do 24:00 hod!

Rozlosování 6. kola:

Jméno Výsledek Jméno
Martin Filipi 13 : 12 Honza Černý
Jiří Olejníček 13 : 10 Viktorie Černá
Martin Žižka 10 : 13 Pavel Zaoral
Jiří Vala 7 : 13 Eva Žižková
Martin Tausche 13 : 10 Luboš Vencl
Leoš Fiala 0 : 13 Jan Šťastna
Vladimír Suchý  13 : 4 Martin Šesták
Zdeněk Žižka   BYE

Průběžné pořadí:

Pořadí Jméno Nick Výhra Prohra Bye Rozdíl skóre PR
1 Šesták Martin Desmond12 4 0 1 34 9,73
2 Filipi Martin Pikomuf 4 0 1 31 9,41
3 Žižka Zdeněk XZet24 4 1   32 2,76
4 Suchý Vladimír Fabius 4 1   11 5,46
5 Žižková Eva elza 3 1 1 10 5,51
6 Olejníček Jiří Morfeus 2 2 1 10 4,83
7 Šťastna Jan Benjo5 2 2 1 1 6,95
8 Žižka Martin Jumbeek 2 3   11 7,08
9 Vencl Luboš Elnino83 2 3   -6 6,56
10 Černý Honza anezka 2 3   -12 4,27
11 Vala Jiří orkadimenza 2 3   -13 8,13
12 Černá Viky Witcher 2 3   -14 15,84
13 Zaoral Pavel Pazara 1 4   -24 6,11
14 Fiala Leoš klokanLF 1 4   -23 14,70
15 Tausche Martin PanTau 0 5   -42 16,23


Zápasy 6. kola musí být odehrány do 13. 2. 2019 do 24:00 hod!