Rozlosování 7. kola:


Zápasy 7. kola musí být odehrány do 16. 2. 2021 do 24:00 hod!

Pořadí po 6 kolech:

Pořadí Jméno Nick Výhra Prohra Bye Rozdíl skóre PR
1 Štemberka Martin Marstem 4 1 1 23 7,86
2 Žižková Eva elza 4 1 1 7 6,01
3 Suchý Vladimír Fabius 4 2   12 6,14
4 Vidanová Pavla vitana4 3 2 1 11 9,00
5 Filipi Martin Pikomuf 3 2 1 10 10,79
6 Žižka Zdeněk XZet24 3 2 1 9 3,32
7 Vencl Luboš Elnino83 3 2 1 7 7,75
8 Šesták Martin Desmond12 2 4   -1 12,78
9 Černý Honza anezka 2 4   -10 4,73
10 Olejníček Jiří Morfeus 2 4   -12 8,34
11 Žižka Martin Jumbeek 2 4   -15 6,45
12 Tausche Martin PanTau 2 4   -18 15,02
13 Vala Jiří orkadimenza 2 4   -23 4,14

 

Rozlosování 6. kola:


Zápasy 6. kola musí být odehrány do 8. 2. 2021 do 24:00 hod!

Pořadí po 5 kolech:

Pořadí Jméno Nick Výhra Prohra Bye Rozdíl skóre PR
1 Štemberka Martin Marstem 3 1 1 16 7,87
2 Žižka Zdeněk XZet24 3 1 1 16 3,53
3 Vencl Luboš Elnino83 3 1 1 14 7,76
4 Žižková Eva elza 3 1 1 -2 6,33
5 Filipi Martin Pikomuf 3 2   10 10,79
6 Suchý Vladimír Fabius 3 2   10 5,85
7 Vidanová Pavla vitana4 2 2 1 0 9,00
8 Šesták Martin Desmond12 2 3   10 12,78
9 Olejníček Jiří Morfeus 2 3   -10 8,63
10 Žižka Martin Jumbeek 2 3   -13 6,90
11 Vala Jiří orkadimenza 2 3   -14 4,34
12 Černý Honza anezka 1 4   -17 4,99
13 Tausche Martin PanTau 1 4   -20 14,70

Rozlosování 5. kola:


Zápasy 5. kola musí být odehrány do 2. 2. 2021 do 24:00 hod!

Pořadí po 4 kolech:

Pořadí Jméno Nick Výhra Prohra Bye Rozdíl skóre PR
1 Žižka Zdeněk XZet24 3 0 1 21 3,60
2 Filipi Martin Pikomuf 3 1   16 10,65
3 Štemberka Martin Marstem 3 1   16 7,87
4 Vencl Luboš Elnino83 2 1 1 12 8,84
5 Žižková Eva elza 2 1 1 -5 6,36
6 Šesták Martin Desmond12 2 2   13 13,08
7 Suchý Vladimír Fabius 2 2   4 5,89
8 Vala Jiří orkadimenza 2 2   -3 4,26
9 Olejníček Jiří Morfeus 2 2   -6 7,79
10 Vidanová Pavla vitana4 1 2 1 -11 9,13
11 Tausche Martin PanTau 1 3   -18 15,69
12 Žižka Martin Jumbeek 1 3   -18 6,89
13 Černý Honza anezka 0 4   -21 5,31

 

Rozlosování 4. kola:


Zápasy 4. kola musí být odehrány do 28. 1. 2021 do 24:00 hod!

Pořadí po 3 kolech:

Pořadí Jméno Nick Výhra Prohra Bye Rozdíl skóre PR
1 Žižka Zdeněk XZet24 2 0 1 14 3,36
2 Žižková Eva elza 2 0 1 5 6,59
3 Vencl Luboš Elnino83 2 1   12 8,84
4 Filipi Martin Pikomuf 2 1   9 11,55
5 Štemberka Martin Marstem 2 1   5 8,60
6 Olejníček Jiří Morfeus 2 1   5 8,01
7 Suchý Vladimír Fabius 2 1   5 6,23
8 Vidanová Pavla vitana4 1 1 1 -4 8,65
9 Šesták Martin Desmond12 1 2   3 13,71
10 Vala Jiří orkadimenza 1 2   -4 5,10
11 Tausche Martin PanTau 1 2   -11 16,63
12 Černý Honza anezka 0 3   -11 5,39
13 Žižka Martin Jumbeek 0 3   -28 7,21

 

Rozlosování 3. kola:


Zápasy 3. kola musí být odehrány do 22. 1. 2021 do 24:00 hod!

 Pořadí po 2 kolech:

Pořadí Jméno Nick Výhra Prohra Bye Rozdíl skóre PR
1 Žižka Zdeněk XZet24 2 0   14 3,36
2 Suchý Vladimír Fabius 2 0   10 6,24
3 Žižková Eva elza 1 0 1 3 6,19
4 Šesták Martin Desmond12 1 1   8 11,53
5 Vencl Luboš Elnino83 1 1   7 10,60
6 Filipi Martin Pikomuf 1 1   6 9,77
7 Štemberka Martin Marstem 1 1   1 8,39
8 Olejníček Jiří Morfeus 1 1   0 7,90
9 Vala Jiří orkadimenza 1 1   -1 4,99
10 Tausche Martin PanTau 1 1   -9 17,43
11 Vidanová Pavla vitana4 0 1 1 -8 10,50
12 Černý Honza anezka 0 2   -7 5,99
13 Žižka Martin Jumbeek 0 2   -24 6,18